حمایت ویژه صندوق نوآوری و شکوفایی از شرکت‌های دانش‌بنیان حوزه فناوری اطلاعات

0

با هدف هم‌افزایی و خدمت‌رسانی بهینه به شرکت‌های دانش‌بنیان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و با منظور استفاده از ظرفیت‌های طرفین برای ارائه خدمات به شرکت‌های استارتاپ نشست مشترکی میان صندوق نوآوری و شکوفایی و سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، این نشست با حضور جمعی از مدیران و دکتر بهزاد سلطانی رییس صندوق نوآوری و شکوفایی و آقای اثنی عشری رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای در مجتمع شکوفایی شرکت‌های دانش‌بنیان برگزار گردید.

در این نشست کلیت نظام صنفی رایانه ای و خدمات گسترده صندوق نوآوری و شکوفایی همچون تسهیلات، سرمایه گذاری، توانمندسازی، اعطای تسهیلات بانکی، لیزینگ و ضمانتنامه معرفی شد و سپس در رابطه با ارائه خدمات بهتر و هدفمندتر، کمک به ساماندهی بازار و ایجاد بستری برای تعامل شرکت های دانش بنیان حوزه فناوری اطلاعات گفتگوها انجام شد.

در ادامه مقرر شد با همکاری سازمان نظام صنفی رایانه‌ای و اعضای آن زمینه تشکیل صندوق‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر حوزه فاوا در تهران و استان‌ها فراهم شود تا امکان حمایت از شرکت‌های استارتاپی این حوزه نیز فراهم شود.

لازم به توضیح است میزان مصوبات صندوق برای تعداد ۳۵۴ شرکت‌های دانش‌بنیان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و نرم‌افزارهای رایانه‌ای مبلغ ۱۳۴ میلیارد تومان بوده است.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.