تکنولوژی انتخاب سردبیر

اپلیکیشنی که از انتشار ویروس کرونا جلوگیری می‌کند

معرفی اپلیکیشن Solocoin

با استفاده از اپلیکیشن Solocoin از انتشار ویروس کرونا جلوگیری کنیم

در خانه بمانید و امتیاز بگیرید!

پس از انتشار ویروس کرونا و تغییراتی که برای زندگی همه افراد در جهان به وجود آورد، بسیاری از کسب‌وکارها تلاش کردند تا با نوآوری بتوانند به افراد کمک کنند تا بهتر با سبک زندگی جدید خود و قرنطینه کرونا ارتباط بگیرند. Solocoin  یکی از همین نوآوری‌های خلاقانه و مبتکرانه بود. شعار این اپلیکیشن این است که در خانه بمانید و جایزه بگیرید.

در واقع ساز و کار این اپلیکیشن به این صورت است که با توجه به ماندن افراد در خانه به آنها Solocoin می‌دهد. افراد با استفاده از این Solocoin ها می‌توانند کد تخفیف برای استفاده از دریافت کنند. کد تخفیف سرویس‌هایی مانند نتفلیکس، آمازون، اسپاتیفای و دیگر سرویس‌های آنلاین.

این اپلیکیشن همچنین امکان رقابت با دیگر کاربران را که در مکانی نزدیک به شما زندگی می‌کنند ‌هم به شما می‌دهد. شما می‌توانید دوستان خود را هم به این اپلیکیشن دعوت کنید و با آنها بی‌توجه به موقعیت مکانی‌تان به رقابت بپردازید.

این اپلیکیشن یکی از اهداف کلیدی خود را جلوگیری از انتشار ویروس کرونا معرفی می‌کند. علاوه بر امکان رقابت با افرادی که در نزدیکی شما زندگی می‌کنند در Solocoin امکان رقابت جهانی هم وجود دارد. اگر شما هم از آن دسته از افراد هستید که ماندن در خانه و قرنطینه برایشان دشوار است. می‌توانید با استفاده از این اپلیکيشن، قرنطینه کرونا را برای خود دلپذیرتر کنید.  Solocoin همچنین به شما امکان تعریف اهداف را می‌دهد. اگر به هدف تعیین شده دست یافتید می‌توانید Solocoin های بیشتری دریافت کنید.

مشخصات اپلیکیشن solocoin:

  • اندازه: 13 مگابایت
  • سیستم عامل: اندروید و IOS
  • اندروید مورد نیاز: 5 و بالاتر
  • پیشنهاد کننده: google commerce

لینک دانلود اپلیکیشن از گوگل پلی

لینک دانلود اپلیکیشن از اپ استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.