کسب‌وکاری به‌روز داشته باشید

معرفی دوره تکنولوژی‌های کلیدی برای کسب‌وکار

0

دنیای تکنولوژي با سرعت وحشت‌آوری در جهت پیشرفت حرکت می‌کند. سرعت این پیشروی به‌گونه‌ای است که به سختی قادریم چهره دنیای خود را در چند سال آینده به‌درستی حدس بزنیم. در این شرایط واضح است که تنها کسب‌وکارهایی می‌توانند به رشد و توسعه خود ادامه دهند که توانسته‌اند خود را با این تغییرات همگام و همراه کنند.  البته این همراهی خود موضوعی چالش‌برانگیز است. زیرا تکنولوژی در حوزه‌های متفاوتی رو به توسعه است. و تقریبا می‌توان گفت همراهی با این پیشرفت در تمامی حوزه‌ها کاری ناممکن است. در این شرایط تنها راه نجات شناختن زمینه‌های مرتبط رشد و توسعه تکنولوژی با کسب‌و‌کار مورد نظر و آشنایی با اثرات آن است. دوره تکنولوژي‌های کلیدی برای کسب‌وکار به شما کمک می‌کند تا بتوانید با این تکنولوژی‌ها آشنا شوید. و با کمک این دوره رایگان کسب و کار، دانش خود را در زمینه تکنولوژی مورد نیاز کسب و کارتان ارتقا دهید.

این دوره رایگان کسب و کار که توسط IBM ارائه می‌شود، برای دانشجویان در سطوح مقدماتی طراحی شده و در انتهای دوره هم مدرک آن در اختیار دانشجویان قرار خواهد گرفت. این مدرک قابل به‌اشتراک‌گذاری است. در این دوره ۳ تکنولوژی کلیدی مورد بررسی قرار خواهند گرفت که بیشترین پتانسیل رشد و زمینه لازم برای بروز خلاقیت‌ را در کسب‌وکار دارند.

این سه تکنولوژی کلیدی عبارتند از: علم داده، هوش مصنوعی و رایانش ابری. برای گذراندن این دوره نیازی به هیچ دانش زمینه‌ای وجود ندارد. در این دوره شما نه‌تنها با این سه توانمندی آشنا خواهید شد. بلکه نحوه عملکرد آنها را هم تجربه خواهید کرد. این دوره همچنین به مهارت‌های شما برای کار با این تکنولوژی‌ها خواهد افزود.

مشخصات دوره تکنولوژي‌های کلیدی برای کسب ‌و کار:

  • ارائه دهنده: coursera
  • هزینه دوره: رایگان
  • مدرس: الکس آکلسون و راو اهوجا
  • مدت زمان دوره: ۳ ماه
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.