انتخاب سردبیر تکنولوژی

یک اپلیکیشن موسیقی آرام‌بخش شخصی‌سازی شده

معرفی اپلیکیشن Noisli

اپلیکیشن پخش موسیقی آرام‌بخش _ هفته نامه شنبه

در دنیای شلوغ و پر‌سر‌و‌صدای امروز، اپلیکیشن‌ها و موسیقی‌های فراوانی به منظور ایجاد آرامش در میان طوفان‌های پر‌استرس زندگی روز‌مره طراحی شده‌اند. پیش‌‌تر در همین صفحه بعضی از همین موارد معرفی شدند و از کاربردها و توانمندی‌های هرکدام صحبت کردیم. اما با وجود شهرت و تعدد اپلیکیشن‌هایی که موسیقی آرام‌بخش دارند، همچنان Noisli  یک مورد خاص است که ارزش بررسی و توجه را دارد.

چه چیز Noisli  را خاص و منحصر‌به‌فرد کرده است؟

موسیقی و صداهای منحصر‌به‌فرد آن! البته اشتباه نکنید، منظورم این نیست که این اپلیکیشن گنجینه بسیار غنی و متنوعی از انواع موسیقی‌های متفاوت دارد. منظورم این است که موسیقی این اپلیکیشن آنقدر منحصر‌به‌فرد است. که ممکن است موسیقی‌اي را که شما از طریق این اپلیکیشن گوش می‌دهید، هرگز کس دیگری نشنیده باشد.

Noisli در واقع به مخاطبان خود امکان ترکیب انواع صداهای طبیعی را می‌دهد تا بتوانند بسته به علاقه‌مندی و حال خود، دقیقا چیزی را بسازند، انتخاب کنند و گوش دهند که برای آنها مناسب است.

این اپلیکیشن در حال حاضر 28 صدای زمینه با کیفیت بسیار بالا و موسیقی آرام‌بخش را ارائه می‌کند. شما می‌توانید هر یک از این صداها را به‌تنهایی گوش دهید. ‌یا آنها را با یکدیگر ترکیب کنید. در Noisli  علاوه بر داشتن امکان ترکیب صداهای مختلف می‌توانید شدت هر یک از موسیقی‌های زمینه را تعیین کنید.

مشخصات اپلیکیشن ارائه دهنده موسیقی آرام‌بخش Noisli:

  • اندازه: 4.5 مگابایت
  • سیستم عامل: اندروید و ios
  • اندروید موردنیاز: 4 و بالاتر
  • ارائه کننده: noisli

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.