انتخاب سردبیر استارتاپ های خارجی

معرفی وب‌سایت و اپلیکیشن Rainy Mood

تجربه یک روز بارانی

تا‌به‌حال شده است که در یک روز گرم و پرکار، با خستگی مشغول پیش‌بردن کارهایتان باشید که به یکباره صدای باران توجه شما را جلب کند و باعث شود تا بتوانید باقی روز را با آرامش به کارهایتان بپردازید؟

کمتر کسی پیدا می‌شود که صدای باران نتواند به او آرامش بدهد. به همین دلیل صدای باران از اجزای جدا‌نشدنی اپلیکیشن‌های مختلفی است که برای مدیتیشن طراحی می‌شوند. Rainy Mood هم یکی از این موارد است که البته هدف اصلی آن مدیتیشن نیست. Rainy Mood به‌سادگی تنها می‌خواهد تجربه دلچسب یک روز بارانی را برای هر‌کسی که به آن نیاز دارد، فراهم کند. Rainy Mood در واقع یک وب‌سایت است که امکان گوش‌دادن آنلاین به صدای باران را به شما می‌دهد و در توضیحات خود این پیج آمده است که این صدا برای مطالعه و برای استراحت مناسب است.

اما Rainy Mood تنها یک وب‌سایت نیست بلکه اپلیکیشن‌های این وب‌سایت برای سیستم‌عامل‌های اندروید و IOS در دسترس است. در نسخه‌های اپلیکیشن Rainy Mood به امکانات و ویژگی‌های دیگری هم دسترسی دارید اما در نسخه وب‌سایت تنها امکان آنلاین گوش‌دادن به صدای باران وجود دارد.

بنابر توضیحات وب‌سایت Rainy Mood، این وب‌سایت پرطرفدارترین وب‌سایتی است که تجربه‌ای از باران را به کاربران خود ارائه می‌دهد. روزانه میلیون‌ها نفر با مراجعه به این وب‌سایت در ساعات مراقبه، مطالعه و استراحت خود به صدای باران گوش می‌دهند.

در صفحه اینستاگرام این وب‌سایت علاوه بر صدای باران گاهی صداهای محیطی لذت‌بخشی مانند صدای سوختن چوب هم ارائه می‌شود. در واقع شاید بتوان کار Rainy Mood را مشابه اپلیکیشن calm دانست با این تفاوت که در اپلیکیشن calm گستره فعالیت‌ها به‌شدت گسترده‌تر است و از قصه شب گرفته تا پادکست‌هایی برای مدیتیشن در دسترس کاربران است.

در واقع تنها بخش کوچکی از calm به صداهای محیط بدون هیچ موسیقی اضافی اختصاص دارد. اما در Rainy Mood تمرکز ‌روی صدای باران است و در نسخه‌های اپلیکیشن این وب‌سایت حتی امکان این را دارید تا بتوانید نوع بارانی را که دوست دارید به آن گوش دهید، مشخص کنید.

شما به‌راحتی می‌توانید در اپلیکیشن Rainy Mood سرعت قطرات و یا درشت و ریز بودن آنها را هم معین کنید و تجربه‌ای کاملا شخصی‌سازی شده از صدای باران را داشته باشید. اپلیکیشن Rainy Mood در گوگل‌پلی بیش از 50 هزار بار دانلود شده ‌و از ویژگی‌های آن می‌توان به پخش صدای 3D، گنجینه صوتی بسیار غنی که به کمک آن به‌ندرت ممکن است یک صدا را دوبار بشنوید و امکان تنظیم ساعت خواب اشاره کرد. یکی دیگر از ویژگی‌های اپلیکیشن Rainy Mood این است که تداخلی با موزیک پلیرهای شما ندارد و می‌توانید همزمان با پخش موسیقی از موزیک‌پلیرهای دستگاهتان، به گوش دادن به صدای باران هم ادامه دهید.

نام:

Rainy Mood

آدرس اینترنتی:

rainymood.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.