define معرفی دوره مقدماتی پایتون برای علم داده |هفته‌نامه شنبه
محتوای برند

معرفی دوره مقدماتی پایتون برای علم داده

برای دوستداران علم داده

علم داده از تخصص‌‌های جدیدی به شمار می‌رود که علاقه‌مندان زیادی هم پیدا کرده است. برنامه‌نویسی و تسلط به آن از ملزومات یادگیری علم داده به شمار می‌روند اما بسیاری از دوستداران این رشته در برنامه‌نویسی سررشته‌ای ندارند ‌یا علاقه‌مند نیستند که بیش از آنچه که برای یادگیری علم داده نیاز است، در زمینه برنامه‌نویسی سررشته داشته باشند. دوره مقدماتی پایتون برای علم داده برای این افراد تهیه شده است و به شما کمک می‌کند تا در پایان دوره بتوانید اولین اسکریپ خود را بنویسید.
گذراندن این دوره تقریبا به 5 هفته زمان نیاز دارد. در هر هفته از این مدت باید 2 تا 5 ساعت صرف آموزش‌های دوره کنید تا بتوانید با موفقیت آن را به پایان برسانید. این دوره 347,117 نفر شرکت‌کننده دارد و توسط IBM ارائه می‌شود. IBM‌یک ابرشرکت بین‌المللی ماشین‌های کسب‌و‌کار است که در 16‌ژوئن‌1911 تاسیس شد. این شرکت تولید‌کننده و فروشنده نرم‌افزار و سخت‌افزار و ارائه‌دهنده خدماتی مانند زیرساخت، میزبانی وب، نانو و رایانه‌های بزرگ است.
مدرس این دوره، جوزف سانتارکانجلو است که در حال حاضر به عنوان دیتا ساینتیست در IBM کار می‌کند. او فارغ‌التحصیل دکترای رشته‌‌ مهندسی برق است.
تحقیقات جوزف سانتارکانجلو متمرکز بر مفاهیم یادگیری ماشین، پردازش سیگنال و دید رایانه‌ای است. موضوع این دوره شروع به کار با پایتون است و درک اینکه چطور می‌توانیم با استفاده از پایتون با داده‌ها کار کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.