آغاز فصل تازه تکنوتجارت

0

مدیرعامل شرکت توسعه کسب‌وکارهای نوگرای تجارت خبر داد

مدیرعامل شرکت توسعه کسب‌وکارهای نوگرای تجارت، از آغاز فصل تازه فعالیت این شرکت خبر داد و گفت: بر اساس تصمیماتی که به تازگی در مجموعه بانک تجارت اتخاذ شده، تکنوتجارت، بخشی از فعالیت‌های خود را به مجموعه‌های دیگر واگذار کرد تا در فصل تازه فعالیت‌های خود، صرفاً روی استارت‌آپ‌ها تمرکز کند.
حمیدعلیمحمدی با بیان این مطلب تصریح کرد: در فصل تازه فعالیت تکنوتجارت، مرکز نوآوری این شرکت با نام «تی‌وین» که تا چندی پیش در مجموعه کارخانه نوآوری آزادی فعالیت می‌کرد، خدمات گسترده‌ای را برای استارت‌آپ‌های حوزه فین‌تک در نظر گرفته است و تلاش کرده تا شرایط را به گونه‌ای فراهم کند تا این افراد با کمترین میزان دغدغه، بیشترین بهره را از خدمات شرکت ببرند.
وی افزود:

خدمات شتابدهی، سرمایه‌گذاری خطرپذیر و استارت‌آپ استودیو، سه فعالیت اصلی مرکز نوآوری بانک تجارت (تی‌وین) است که متقاضیان می‌توانند با ثبت‌نام در پورتال استارت‌آپ‌های تی‌وین به آدرس http://startup.technotejarat.ir درخواست خود را ثبت کنند.
مدیرعامل شرکت تکنوتجارت در ادامه به تاریخچه این شرکت اشاره کرد و گفت: شرکت توسعه کسب‌و‌کارهای نوگرای تجارت (تکنوتجارت) از سال ۱۳۹۴ با نام «بازرگان گستر آتی آسیا» تاسیس شد و در ادامه فعالیت‌های خود در سال ۱۳۹۸ با هیات‌مدیره‌ جدید تحت سهامداری شرکت‌های وابسته به بانک تجارت، مامور شد تا با ایجاد خطوط کسب‌و‌کاری جدید و راه‌اندازی مرکز و کاخانه نوآوری بانک تجارت به نیازهای فناورانه حوزه کسب‌و‌کار پاسخ دهد.
وی افزود: این شرکت با توجه به شرایط بازار و ماهیت فعالیت‌های بانکی که اغلب بصورت سنتی درحال انجام هستند در نظر دارد فعالیت‌های خود را به سمت سرمایه‌گذاری در حوزه‌های فناوری‌محور با اولویت حوزه فین‌تک و فناوری‌های مورد نیاز بانک تجارت هدایت کند.
علی‌محمدی در پایان با اشاره به کارخانه نوآوری در دست احداث تجارت اعلام کرد که در آینده نزدیک خبرهای بیشتری از این کارخانه شنیده خواهد شد.

ارسال دیدگاه
امتیاز بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.