گپ‌وگفت صبحگاهی در دل اکوسیستم استارتاپی

شانزدهمین دوره رویداد نون بربری برگزار شد

0

روز سه‌شنبه، ۳۱ خردادماه، شانزدهمین دوره نون بربری توسط مجموعه استیج و به میزبانی شرکت پادیران، در شوروم این شرکت برگزار شد.

این رویداد به صورت ماهانه با حضور فعالان اکوسیستم از جمله سرمایه‌گذاران، کارآفرینان، دولتمردان، کارشناسان و… و هر بار به میزبانی یکی از مجموعه‌های صنعتی و استارتاپی برگزار می‌شود. تداوم این رویداد به شکل‌گیری ارتباطات پایدار در قلب اکوسیستم استارتاپی ایران و تسهیل روند رشد این اکوسیستم کمک می‌کند. رویداد نون‌ بربری استارتاپی جایی است که در آن می‌توانید با شروع روزی جدید، ارتباطاتی جدید هم شکل دهید و در کنار صرف صبحانه، فضایی گسترده‌تر برای یادگیری و ایجاد فرصت‌های کارآفرینانه داشته باشید.

دورهمی استارتاپی و دوستانه

شبکه‌سازی و آموزش، نقشی کلیدی در ارتقا، رشد و قدرت یافتن اکوسیستم استارتاپی ایفا می‌کنند. فلسفه این رویداد هم همین است؛ شبکه‌سازی و آموزش! اکوسیستم استارتاپی و تعاملاتی که در آن شکل می‌گیرد، مانند یک کتاب آموزنده و گسترده است و این تعاملات و ارتباطات، صفحه‌های این کتاب را شکل می‌دهند. پس چه چیزی بهتر از یک دورهمی استارتاپی و دوستانه برای ایجاد فرصت‌های آموزشی و همکاری‌های بالقوه در دل اکوسیستم استارتاپی؟

شانزدهمین دوره نون بربری فضایی برای شکل‌گیری ارتباطات و شبکه سازی و آموزش

در شانزدهمین دوره نون بربری، مهمانان ارجمندی از کسب‌وکارهایی مانند اسنپ، هکربیز، حصین، علی‌بابا، هم‌آوا، بیمه‌بازار، مکث، ‌ایوند، فلایتیو، زرین‌پال، دکتر نکست، ازکی، دیبا، سازمان مدیریت صنعتی، سیناپس، شرکت زرین، صباسل، توسعه فناوری تیوان، اسمارت‌آپ ونچرز، صندوق‌ سرمایه‌گذاری فیروزه، صندوق مالی توسعه تکنولوژی ایران، شناسا، سرمایه‌گذاری پرسال، وی‌سی بهمن، آلفا کپیتال، خانه نوآوری، تکنو تجارت، نظام صنفی رایانه‌ای و مدیرانی از بانک سامان حضور داشتند.

در این دورهمی فرصتی برای شکل‌گیری ارتباطات، آشنایی و تبادل‌نظر ایجاد شد و مهمانان «نون‌بربری» شانزدهم توانستند علاوه بر صرف صبحانه و بحث‌های کاری، به شکل‌دهی ارتباطات دوستانه بپردازند.

شانزدهمین دوره نون بربری از صمیمانه ترین دوره های این رویداد

در  حاشیه  شانزدهمین دوره نون بربری، مهمانان با فضای شرکت پادایران آشنا شدند و به رقابت در بازی فوتبال‌دستی پرداختند تا شانزدهمین رویداد نون‌بربری به یکی از صمیمانه‌ترین دوره‌های این رویداد تبدیل شود.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.