به صرف تجربه و با چاشنی ارتباطات سازنده

پانزدهمین دوره رویداد «نون بربری» برگزار شد

0

روز چهارشنبه اردیبهشت ماه پانزدهمین  «نون بربری» توسط مجموعه استیج و به میزبانی شرکت ایران ایمارت در محل کافه پات باشگاه انقلاب تهران برگزار شد.

فلسفه برگزاری رویدادی که یک روز کاری آدم‌ها با آن آغاز می‌شود دعوت به با‌هم‌بودن و در کنار هم بودن است؛ یعنی پنجره‌های رابطه را بگشایید و دست‌های‌تان را برای برقراری یک ارتباط پویا جلو بیاورید. رویداد «نون بربری» به همین دلایل برگزار می‌شود.

امیر رفیعی رییس هیئت مدیره ایران ایمارت در پانزدهمین دوره رویداد نون بربری

اینجا عصر ارتباطات است. در گوشه‌های دنج تنهایی کمتر خبری از یادگیری و یادآوری است. شبکه‌سازی برقراری ارتباطات جدید کشف رابطه‌های سازنده و زمینه‌سازی برای رشد هر چه بیشتر الزامی برای ادامه حیات هر کسب‌وکار است. در واقع ثروت واقعی هر فردی ارتباطات سازنده‌ای است که دارد. این ارتباطات را می‌تواند مانند یک سرمایه گرانبها به کسب‌وکارش تزریق کند. بی‌اغراق نیست اگر بگوییم: نخستین سرمایه‌گذاری روی هر کسب‌وکاری پیونددادن آن به ارتباطات سازنده و پیش‌برنده است.

رویداد نون بربری هر ماه و با رویکرد تقویت ارتباطات افراد با همدیگر برگزار می‌شود. جایی که دست‌هایی برای رابطه‌های گرم و سازنده جلو می‌آیند و لبخندهای گذرا به دوستی‌های طولانی‌مدت تبدیل می‌شوند.

این رویداد ماهانه با حضور فعالان اکوسیستم اعم از سرمایه‌گذاران کارآفرینان دولتمردان کارشناسان و… برگزار می‌شود و به نوعی دورهمی همدلانه اهالی اکوسیستم است برای یادآوری این نکته مهم که اکوسیستم زنده است و افراد زیادی با امیدهای فراوان کماکان تلاش می‌کنند و حتی یک گام هم عقب نمی‌نشینند.

این رویداد جایی برای شماست؛ جایی که بتوانید همفکری کنید مشورت بگیرید چالش‌ها و راهکارها را در میان بگذارید و حاصل این آمد و شد را در کسب‌وکار خود ببینید.

در نون بربری پانزدهم مهمانان ارجمندی از کسب‌وکارهایی چون اسنپ صندوق مالی توسعه تکنولوژی ایران حصین زرین پال سرمایه‌گذاری بهمن صندوق سرمایه‌گذاری فیروزه هکربیز شتاب‌دهنده فینوا صندوق سرمایه‌گذاری لیان کپیتال همکاران سیستم فرش آنلاین ایوند همیاروردپرس مکث زیتون استادسلام همراه مکانیک دکتر نکست فلایتیو ایران تلنت سیناپس شرکت زرین شهر کتاب شتاب‌دهنده میز و کار گروه سرمایه‌گذاری آن صباسل توسعه فناوری تیوان انتشارات آریانا قلم گریفن کپیتال اسمارت آپ ونچرز آکادمی چرخ و… حضور داشتند.

 حضور مریم نجفی مدیرعامل فینووا در پانزدهمین دوره رویداد نون بربری

 حضور علی حاجی محمدی بنیان گذار همیار وردپرس و ژاکت در پانزدهمین دوره رویداد نون بربری

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.