مردم عاشق هدایای تبلیغاتی مفت هستند!

0

اطلاعات زیادی درباره بازاریابی کسب‌و‌کار شما وجود دارد. در واقع، آنقدر این اطلاعات زیاد هستند که کار را کمی پیچیده می‌کنند. به نظر می‌رسد که تمام تکنیک‌های بازاریابی مدرن حوزه بازاریابی را به یک صنعت مجزا تبدیل کرده‌اند.

اما همیشه به این همه تکنیک مدرن نیاز نیست. گاهی اوقات بهترین و کارآمدترین روش برای بازاریابی شرکت شما چیزی به غیر از این شیوه‌های مدرن است.

گاهی اوقات روش‌های قدیمی بهترین روش هستند. ممکن است کلیشه‌ای به نظر برسد اما حقیقت دارد. در اینجا می‌خواهیم به برخی از این روش‌های ساده اشاره کنیم:

  •  شبکه

صحبت کردن با افراد درباره کسب‌و‌کار ساده‌ترین روش بازاریابی است. مناسبت‌های مختلف بهترین زمان برای ارتباط با سایر شرکت‌ها و مشتریان بالقوه است. کافی است فقط با افراد صحبت کنید و به آنها بگویید که چقدر برای کارتان هیجان دارید. تمام تکنیک‌هایی را که فکر می‌کنید باید از آنها استفاده کنید، کنار بگذارید و فقط با دیگران ارتباط برقرار کنید.

  •  آگهی

تعداد کمی از کسب‌و‌کارها از این روش استفاده می‌کنند و این مسخره است. آگهی‌ کردن روش فوق‌العاده‌ای برای جذب مشتریان بالقوه و ارائه اطلاعات ساده درباره یک کسب‌و‌کار است. فقط باید آگهی‌های شما حرفه‌ای به نظر برسند. بنابراین بهتر است طراحی و چاپ آگهی‌های شما حرفه‌ای باشد تا توجه مشتریان را جلب کنید. در این زمینه ابزارهای ساخت آگهی رایگان و خوبی وجود دارند که می‌توان از آنها استفاده کرد.

  •  هدایای تبلیغاتی

این را فراموش نکنید که مردم عاشق چیزهای مجانی هستند. از این روش می‌توان برای بازاریابی استفاده کرد. این هدایا می‌توانند نمونه‌های رایگان از محصول شما یا هدایایی به عنوان بخشی از یک کمپین تبلیغاتی باشند. در این صورت  مشتریان با گوشه‌ای از محصولات یا خدمات شما آشنا خواهند شد.

با این روش افراد دید مثبتی به شما پیدا خواهند کرد و وقتی یک محصول را ارائه دهید، از نظر آنها خوب خواهید بود.

  •  تبلیغات سنتی قدیمی

با ظهور سئو و بازاریابی محتوا، بسیاری از شرکت‌ها تصور می‌کنند تبلیغات سنتی منسوخ شده است اما این واقعیت ندارد. شما باید هوشمندانه عمل کنید. به کمپین‌های تبلیغاتی اخیر که بسیار موفق بوده‌اند، نگاه کنید.

همه آنها با احساسات مشتریان ارتباط برقرار کرده‌اند حتی قبل از اینکه محصول خود را به بازار عرضه کنند. تبلیغات خود را شفاف و واضح ارائه دهید تا روی مشتریان بالقوه تاثیر بگذارید. اینگونه می‌توانید حتی قبل از ارائه محصول، ذهن افراد را درگیر آن کنید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.