فیلترشدن بی‌دلیل اسنپ‌تریپ

0

شامگاه پنجشنبه ۲۲ شهریور ماه ۱۳۹۷ بدون دریافت هیچگونه اخطار و اطلاع رسانی از سوی مراجع ذی ربط اسنپ‌تریپ بی دلیل فیلتر شد.

اسنپ تریپ شامگاه پنجشنبه ۲۲ شهریور ماه ۱۳۹۷ بدون دریافت هیچگونه اخطار و اطلاع رسانی از سوی مراجع ذی ربط فیلتر شد.

فیلترشدن بی‌دلیل اسنپ‌تریپ
فیلترشدن بی‌دلیل اسنپ‌تریپ

اسنپ تریپ یکی از استارتاپ‌های موفق در حوزه فروش خدمات گردشگری از جمله هتل و پرواز است و طی سه سال اخیر توانسته به بیش از ۱۳۰ هزار مسافر خدمت رسانی کند. 

به گزارش روابط عمومی اسنپ تریپ، تاکنون هیچ اطلاعاتی درباره فیلترشدن بی‌دلیل اسنپ‌تریپ به آنها اعلام نشده است و مدیران ارشد این مجموعه در حال بررسی این موضوع هستند.

اسنپ‌تریپ بی دلیل فیلتر شد
https://twitter.com/Akbarhashemi38/status/1040515475023818753

امیرعلی مهاجر، مدیر ارشد عملیاتی فیلترشدن بی‌دلیل اسنپ‌تریپ را ضربه به کسب و کار اسنپ تریپ و کسب و کارهای نوین در صنعت گردشگری می‌داند:

فیلترشدن بی‌دلیل اسنپ‌تریپ در این روزهای پرتقاضا برای سفر، نتیجه ای جز از دست دادن مشتری، کاهش فروش  و البته آسیب به نام برند اسنپ‌تریپ برای ما به همراه نداشته است. هدف ما در اسنپ‌تریپ مقرون به صرفه کردن مقوله سفر و ایجاد انگیزه برای افزایش سفرهای داخلی برای مردم ایران است ما معتقدیم مردم ایران باید بتوانند سهم سفر را در سبد خانوار افزایش دهند و این تنها با کاهش هزینه‌های سفر و آسان کردن پروسه سفر برای آنها امکان پذیر است و برای تحقق این هدف همواره در حال تلاش هستیم.

اسنپ‌تریپ بی دلیل فیلتر شد
https://twitter.com/Akbarhashemi38/status/1040505836399931392

مهاجر متذکر شد:

ما در طول سه سال فعالیت خود در بازار توریسم ایران سعی کرده‌ایم در جهت رشد این صنعت گام برداریم، در شرایطی که تنها سایتی هستیم که امکان پرداخت از طریق ویزا و مستر کارت را برای توریست‌های خارجی فراهم کرده و تا کنون به بیش از هزار توریست خارجی خدمات ارائه کرده‌ایم انتظار داریم که در شرایط کنونی که اقتصاد ایران نیازمند فعالیت‌های مثبت در جهت ارزآوری است، بی جهت متوقف نشویم.

اسنپ تریپ به‌عنوان یکی از بزرگترین استارتاپ‌های حوزه گردشگری انتظار دارد هر چه سریع‌تر از سوی مراجع ذی‌ربط درباره  دلایل فیلترشدن بی‌دلیل اسنپ‌تریپ مطلع گردد.

هفته گذشته هم جلسه‌ای در پی ممنوعیت فروش آنلاین بلیط ایران ایر بر اساس دستور رییس شرکت ایران ایر برگزار شد که در نهایت استارتاپ‌ها از اتهام گرانفروشی تبرئه شدند.

اخبار تکمیلی درباره فیلترشدن بی‌دلیل اسنپ‌تریپ

ارسال دیدگاه
امتیاز بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.