شلوار یوگا هوشمند حرکت‌های مناسب فرم تنتان را پیشنهاد می‌دهد

0

استارتاپ فناوری فشن، وربل ایکس، در سیدنی بازگشته است تا شلوار یوگا هوشمند را به بازار عرضه کند. این‌بار این شلوارها برای مردان طراحی خواهند شد.

استارتاپ فناوری فشن، وربل ایکس، در سیدنی بازگشته است تا شلوار یوگا هوشمند را به بازار عرضه کند. این‌بار این شلوارها برای مردان طراحی خواهند شد.

انتظار می‌رود حدود ۳۶هزار پوند سرمایه جذب شود تا شلوارهای یوگای هوشمند جدید که نادی ایکس نام دارند، معرفی شوند. قرار است در ماه دسامبر ۲۰۱۸ این شلوارها با قیمت ۲۲۹ دلار وارد بازار شوند.

مجموعه شلوار یوگا هوشمند شبیه به اولین حسگرها و شتاب‌سنج‌ها عمل می‌کند که پالس‌های کوچکی را در قسمت باسن، زانو‌ها و قوزک پا آزاد می‌کنند تا شما را به حرکت وادارند و به شما کمک کنند که حالت بدن خود را تصحیح کنید. می‌توان گفت یک مربی یوگا در این شلوارهای یوگای هوشمند تعبیه شده است.

نکته جالب آن است که هم‌بنیانگذار و مدیرعامل شرکت وربل ایکس، بیلی وایت‌هاوس‌ و تیم او یک دستگاه پوشیدنی مردانه را در سایزهای مختلف طراحی کرده‌اند. شلوار یوگا هوشمند را باید با دست شست و در هوای آزاد خشک کرد.

شلوار یوگا هوشمند نادی ایکس با اپلیکیشن آی‌او‌اس خود همگام‌سازی می‌شود تا براساس محدوده حرکات کاربر فرم بدن او را بررسی کند. سایر قابلیت‌های این اپلیکیشن عبارتند از حالت‌های توصیه‌شده بدن برای کمک به بهبود فرم بدن.

اولین نسخه از شلوارهای یوگای هوشمند نادی ایکس در فوریه عرضه شدند و تجربه مثبتی برای شرکت بود. نسخه‌های جدیدتر این شلوارهای یوگای هوشمند در راه هستند.

ارسال دیدگاه
امتیاز بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.