دست مریزاد

سرمقاله 126 هفته نامه شنبه به قلم اکبر هاشمی

0

سنت سرمقاله‌نویسی بی‌وقفه‌ام در ۱۲۶ شماره شنبه و ‌برگزاری سومین همایش یلدای کارآفرینان استارتاپی، ایجاب می‌کرد سرمقاله‌ای درخور شما مخاطبان عزیز می‌نوشتم، اما به دلیل خستگی و کم‌خوابی ناشی از فعالیت چند‌هفتگی برای برگزاری همایش، از شما خوبان مرخصی چند‌روزه‌ای می‌خواهم تا دوباره با قدرت بازگردم. در هفته‌های آتی در مورد «آغاز فصل جدید در اکوسیستم استارتاپی ایران» با شما حرف خواهم زد.

در این مجال اجازه می‌خواهم سپاسگزاری خود را از همه کسانی که به همایش یلدا آمدند و آنهایی که از راه دور دلشان با ما بود، اعلام کنم. از همه پنلیست‌ها و کسانی که در یلدا سامیت ۲۰۱۸ سخنرانی کردند، همچنین از سورنا ستاری معاون محترم علمی و فناوری رئیس جمهور، آذری جهرمی وزیر محترم وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مسعود خوانساری رئیس محترم اتاق بازرگانی تهران و دیگر بزرگواران که به یلدای کارآفرینان استارتاپی آمده بودند، به خاطر لطف‌شان و سعه‌صدرشان سپاسگزارم.

شرمنده دوستانی شدم که به‌خاطر پرشدن صندلی‌ها و سالن مجبور به بازگشت شدند‌ یا کسانی که مجبور شدیم بگوییم ظرفیت سالن پر شده و نیایید.

اگر یلدا سامیت ۲۰۱۸ هر موفقیتی داشت، مدیون تیم شنبه و دوستانم در تیم برگزاری بود‌ و کاستی‌ها و ضعف‌هایش با شخص بنده است و به بزرگواری خودتان ببخشید. همچنین از همه منتقدانم تشکر می‌کنم که با نقدهای فرهیخته و راهگشایشان به اندوخته‌هایم افزودند.

حرف آخر

حضور حامیان معنوی سومین همایش یلدای کارآفرینان استارتاپی مثل انجمن وی‌سی ایران، مرکز شتابدهی پارک علم و فناوری پردیس، سازمان فناوری اطلاعات و وزارت ارتباطات برای ما دلگرم‌کننده بود و همراهی خوب مدیریت برج میلاد، فرماندهی محترم پلیس اماکن و پلیس فتا.

تقدیر و تشکر می‌کنم از حامی ویژه سومین همایش یلدای کارآفرینان استارتاپی؛ مجموعه محترم همراه اول به همراه ستاره اول، حرکت اول و توسکا.

سپاسگزارم از حامیان طلایی: مرکز تامین سرمایه لوتوس پارسیان، موسسه دانش‌بنیان برکت، دیجی‌کالا، ژاکت و یکتا‌نت.

تشکر می‌کنم از دیگر حامیان‌مان که دلسوزانه کمک کار بودند. تپ‌سی، ایران رنتر، میوا، مامان‌پز و سپاس از  مجموعه‌های محترم حصین، مدیریت سرمایه‌گذاری آرمانی، همکاران‌سیستم، چیلیوری، کادرو، چاپ‌آقا، از‌کی، دنیته، فلایتیو، سرمیز، ایوند، مدیریت ثروت ستارگان و فرامحتوا‌.

در پایان تقدیر ویژه دارم از همکاران رسانه‌ای: تکراسا، راه‌پرداخت، ایده‌پردازان، بی‌تیتر، شنبه‌پرس و شنبه‌مگ.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.