برنامه رایگان برای دنگی دونگی حساب کردن هزینه‌ها و تقسیم مخارج

0

با اپلیکیشین splitwise آنلاین به راحتی دونگ خود را حساب کنید!

آیا برای شما هم موقعیتی به وجود آمده ‌که لازم باشد کالایی را به صورت اشتراکی خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید؟ این شرایطی است که معمولا دانشجویان و کارمندانی که با هم‌خانه زندگی می‌کنند، با آن مواجه می‌شوند. محاسبه دونگ هر فرد و اطلاع آن به هر یک از آنها ممکن است به کاری چالش‌برانگیز تبدیل شود.

ایده اپلیکیشن Splitwise برای حل‌کردن این مشکل شکل گرفته است. Splitwise آسان‌ترین راه برای به اشتراک‌گذاری هزینه‌ها‌ست و فشار و استرس این موضوع را که هر بار باید چه کسی را مهمان کنید و یا مهمان چه کسی باشید، از بین می‌برد. سازندگان اپلیکیشن محاسبه دنگ آنلاین بیان می‌کنند که هدف آنها این است تا شرایط ناراحت‌کننده‌ای را که پول و حساب‌کردن دونگ، در روابط مهم و ارزشمند ما ایجاد می‌کند، از بین ببرند. بنا بر گفته سازندگان اپلیکیشن محاسبه دنگ آنلاین Splitwise در موارد زیر می‌تواند راه‌حلی آسان برای شما باشد.

فضای اپلیکیشن محاسبه دنگ آنلاین splitwise _ هفته نامه شنبه

تقسیم اجاره‌بهای هم‌خانه‌ها‌ و صورتحساب‌های خانه، سفرهای دسته‌جمعی و گروهی، مهمانی‌های تولد، عروسی، فارغ‌التحصیلی و.. ، هزینه‌هایی که زوج‌ها پس از ازدواج با یکدیگر تقسیم می‌کنند. دورهمی‌ها و یا رستوران‌رفتن‌های جمعی و موارد دیگر از این دست.

مشخصات برنامه محاسبه دونگ آنلاین splitwise:

  • اندازه: با توجه به دستگاه متفاوت است.
  • سیستم عامل: اندروید و IOS
  • اندروید موردنیاز: با توجه به دستگاه متفاوت است
  • ارائه‌کننده: Splitwise
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.