گزارش شش ماه نخست ۱۴۰۰ پذیرش۲۴ منتشر شد

0

استارتاپ پذیرش۲۴ به عنوان پر مخاطب‌ترین درگاه سلامت کشور، از سال ۱۳۹۴ فعالیت رسمی خود را با نیروهایی بومی در شهر جهانی یزد آغاز کرد، و اکنون به عنوان برترین استارتاپ حوزه سلامت کشور به انتخاب مرکز پایش تجارت الکترونیکی ایران در سال ۹۹، به دنبال فتح دروازه‌های جدید است.
استارتاپ پذیرش ۲۴ با تحت پوشش قرار دادن هزاران پزشک، صدها مرکز درمانی و ارائه خدمات متنوع سلامت به میلیون‌ها ایرانی، تلاش کرده تا تجربه‌ای رویایی را تا پایان درمان برایشان رقم بزند.
چشم‌انداز پذیرش۲۴ استقرار پلتفرم جامع و هوشمند خدمات سلامتی با پوشش حداکثری برای تمام فارسی زبانان سراسر جهان و افزایش آگاهی‌های بهداشتی و سلامتی جامعه به همراه حفظ کرامت انسانی می‌باشد.
رویای استارتاپ پذیرش۲۴، رویایی کردن درمان است. تحقق «تجربه رویایی درمان» در تمام لایه ها و مراحل سفر درمانی بیمار، هدف رشک برانگیزشان است.
«تجربه رویایی درمان» شامل “سیستم هوشمند انتخاب بهترین پزشک بر اساس تجربه درمان و نظرات کاربران؛ ارائه نوبت حضوری برای بیمارستان ها، مراکز درمانی و مطب‌های پزشکان؛ ارائه نوبت مشاوره آنلاین با برترین پزشکان ایران؛ پرسش و پاسخ رایگان پزشکی و دسترسی به سوالات پرتکرار کاربران؛ دسترسی به بانک اطلاعات پزشکان؛ تسهیل دسترسی بیماران؛ بانک جامع مشخصات، عوارض احتمالی، اشکال و مقادیر مصرف داروها؛ ارائه محتواهای سلامتی برای تسریع روند درمانی و پسادرمانی و هم‌چنین پیگیری‌های ضروری پس از درمان” را شامل می‌شود.

ما می‌دانیم که «تجربه رویایی درمان» در گرو ایجاد تجربه‌ موازی متناظری برای کادر درمان است.
در این راستا «تجربه رویایی درمان» شامل “نرم افزار نوبت دهی پزشکان؛ بستر یکپارچه نوبت‌دهی بیمارستان‌ها، کلینیک‌ها و مراکز درمانی کشور؛ سیستم های مدیریت جامع و فراخوان مطب‌ها و مراکز درمانی؛ افزایش ورودی برای کاربران عضو؛ سامانه‌های جامع و یکپارچه نظرسنجی؛ پشتیبانی ۷/۲۴؛ مشاوره حرفه‌ای تامین کننده‌ها؛ نرم‌ افزار همه‌جانبه و برخط نسخه نویسی هوشمند و تحلیل‌های چند سطحی جهت بهبودهای کیفی” می‌باشد.
هرچند که به گمان ما این تازه ابتدای مسیری دشوار است؛ اما اکنون، بیش و پیش از هر زمان دیگری «تجربه رویایی درمان» را در دسترس خویش می‌بینیم. تلاش شبانه روزی همکارانی که به آن‌ها می‌بالیم ما را چنین به حصول این رویا نزدیک کرده است.

نسخه کامل گزارش شش ماهه پذیرش ۲۴ را از اینجا بخوانید

ارسال دیدگاه
4/5 - (1 امتیاز)

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.