define دوره رایگان آموزش مهارت تفکر خلاقانه |راهکار تقویت تفکر خلاق در سازمان کاری|شنبه مگ
مدیریت تیم آموزش انتخاب سردبیر

معرفی دوره رایگان تکنیک‌ها و ابزارهای مهارت تفکر خلاقانه

معرفی دوره رایگان تکنیک‌ها و ابزارهای مهارت تفکر خلاقانه

این‌روزها تقریبا همه فعالان حوزه کسب‌وکار اعتقاد دارند که مهارت تفکر خلاقانه و نوآوری برای موفقیت ضروری و لازم است. مهارت‌های حل مسئله نوآورانه و خلاقیت و ابداع روش‌های جدید از خصوصیاتی است که بیش از هر زمان دیگری ارزشمند است و مورد توجه قرار می‌گیرد.

خلاقانه فکر کنید!

دوره تکنیک‌ها و ابزار تفکر خلاقانه که توسط کالج امپریال لندن ارائه شده، به دانشجویان می‌آموزد که چگونه با پرورش این خصوصیت‌ها بتوانند در زندگی شخصی و حرفه‌ای خود عملکرد موفقیت‌آمیزتری داشته باشند. این دوره کاملا آنلاین است و برای شرکت در این دوره احتیاج به داشتن دانش پیش‌نیاز خاصی ندارید. در ابتدای این دوره دانشجویان می‌آموزند که تکنیک‌های تفکر خلاقانه چیستند و سپس میزان اهمیت این تکنیک‌ها را در چالش‌های جهانی فعلی و همچنین سناریوهای حل مسئله درک خواهند کرد.

برخی از تکنیک‌های مورد بحث در این دوره برای به‌کارگیری در موقعیت‌های فردی مناسب هستند. و بعضی دیگر قابلیت اجرا در فعالیت‌های گروهی را دارند. بعد از پایان دوره دانشجویان می‌توانند مهارت تفکر خلاقانه و نوع همفکری که برای تکنیک مورد نظر نیاز دارند را تشخیص دهند.

نکته‌ای که باید مورد توجه قرار بگیرد، این است که کسانی که خلاقیت بیشتری دارند، لزوما بیشترین ایده‌های اورجینال را ندارند. بلکه توانسته‌اند افکار و ایده‌های خود را با تمرین و همچنین با استفاده از تکنیک‌های مناسب به شکل درستی بسط بدهند.

مشخصات دوره آموزش مهارت تفکر خلاقانه

  • نام دوره: تکنیک‌ها و ابزار تفکر خلاقانه
  • ارائه دهنده: coursera
  • هزینه دوره: رایگان
  • مدرس: پیتر چایلدز
  • مدت زمان دوره: حدود 20 ساعت

1 دیدگاه

  • مهدیه 1 سپتامبر 2021

    سلام وقت بخیر ،امکانش هست لطف کنید ضبط کنید و با ترجمه به اشتراک قرار بدهید ، من حتی حاضرم بابت ترجمه و ضبط این دوره هزینه کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.