زمستان امسال، سرد نیست!

یلدای کارآفرینان استارت‌آپی 97

1 223

امسال یلدای کارآفرینان استارت‌آپی برای سومین‌بار با شکوه بیشتر روز چهارشنبه ۲۸ آذر ماه در برج میلاد و با حضور ۲۰۰۰ نفر از فعالان اکوسیستم استارت‌آپی ایران و دیگر کارآفرینان کشورمان برگزارخواهد شد.

یلدای استارت‌آپی ۹۷ رویدادیست که می‌خواهد با جمع‌کردن خانواده استارت‌آپی ایران در یک مکان، امکان گفت‌وگوی بازیگران مختلف آن را فراهم کند و این فرصت را در اختیار آنها بگذارد تا چالش‌ها و فرصت‌های پیش‌روی خود را در یک فضای همدلانه به بحث بگذارند؛ چالش‌هایی که این روزها و با شرایط خاص اقتصادی کشور روز‌به‌روز هم در حال بیشتر‌شدن هستند.

ویژگی‌های یلدای استارت‌آپی ۹۷

در یلدای۹۷ مدیران استارت‌آپ‌های بزرگ و کوچک، صندوق‌های خطرپذیر، شتاب‌دهنده‌ها، فضاهای کار اشتراکی، استارت‌آپ استودیوها و فعالان استارت‌آپی گردهم می‌آیند تا وضعیت اکوسیستم استارت‌آپی ایران را در سالی که گذشت، ارزیابی و افق‌های سال آینده را ترسیم کنند.

برای اولین‌بارنزدیک به ۴۰ وی‌سی و شتاب‌دهنده سیاست‌ها و مقدار سرمایه‌گذاری در حوزه‌های مختلف را اعلام خواهند کرد. همچنین ادغام ۲ استارت‌آپ بزرگ کشورمان در یلدا رونمایی خواهد شد.

یلدای کار‌آفرینی رویدادی است که هر سال به مناسبت شب یلدا سبب گردهم‌آمدن افراد تاثیرگذار و فعالان اکوسیستم استارت‌آپی می‌شود. هدف اصلی از برگزاری این رویداد، کمک به شبکه‌سازی استارت‌آپ‌ها، آشنایی با تجربیات صاحبان کسب‌و‌کار، ایجاد ارتباط موثر بین کسب‌و‌کارها و سرمایه‌گذاران، تسهیل فرآیند جذب سرمایه و آموزش مفاهیم و اصول موفقیت در کسب‌و‌کار است.

یلدای استارت‌آپی 97
یلدای استارت‌آپی ۹۵

یلدای استارت‌آپی ۹۵

در سال ۹۵ بیش از ۵۰۰ نفر از اعضای خانواده استارت‌آپی کشور، مدیران شرکت‌های سرمایه‌گذاری و شتاب‌دهنده‌ها در محل کتابخانه ملی گردهم آمدند. مدیران سرآوا، صندوق تکنولوژی ایران، فناپ، دیجی‌کالا، اسنپ، تخفیفان، آپارات، نت‌برگ، آواتک، فینوا، دیموند، شزان، شفق و… از جمله مهمانان یلدای۹۵ بودند.

یلدای استارت‌آپی 97
یلدای استارت‌آپی ۹۶

یلدای استارت‌آپی ۹۶

در یلدای ۹۶ نیز بیش از ۷۰۰ نفر از فعالان و دوستداران استارت‌آپ‌ها در سالن ابوریحان دانشگاه شهید بهشتی با حضور بنیانگذاران استارت‌آپ‌های بزرگ و کوچک، مدیران صندوق‌های خطرپذیر، شتاب‌دهنده‌ها و مدیران دولتی به بررسی اتفاقات و وضعیت اکوسیستم استارت‌آپی کشور و مزیت سرمایه‌گذاری در استارت‌آپ‌ها پرداختند.

حضور و همراهی سرمایه‌گذاران سنتی، بانک‌ها، هولدینگ‌های بزرگ مالی، اتحادیه‌ها و رسانه‌های سنتی در یلدای ۹۶ نشانگر این بود که اکوسیستم استارت‌آپی ایران مرزهایش را تا متن جامعه گسترش داده است. برگزاری نمایشگاه در حاشیه رویداد فرصت مناسبی برای استارت‌آپ‌ها به وجود آورد تا محصولات و خدماتشان را معرفی کرده و شبکه‌سازی موثری بین علاقه‌مندان و فعالان عرصه استارت‌آپی اتفاق بیفتد.

لازم به ذکر است که علاقه‌مندان به شرکت در این رویداد بزرگ با خرید بلیت تا ۱ آذرماه از تخفیف ویژه خرید زودهنگام بهره‌مند خواهند شد. برای ثبت‌نام ‌یا اطلاع از جزئیات بیشتر این همایش به سایت هفته‌نامه شنبه  یا لینک ایوند مراجعه کنید.

۱ دیدگاه
  1. […] لینک خبر در هفته نامه شنبه : کلیک کنید […]

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.