خانه‌های هوشمند و مسئله آب

0
  • Eddy Home 

اضافه‌کردن حسگر به خانه‌های هوشمند باید موجب بهبود حفاظت از آب و کاهش نرخ بیمه شود. Eddy Home، تولیدکننده بزرگ فناوری‌های آب مسکونی، در این راستا با شرکت Semtech همکاری کرده‌ تا یک راهکار خانه هوشمند پیشرو را با استفاده از دستگاه‌های لورا و فناوری RF بی‌سیم ارائه دهد. این راهکار دیدگاه‌های جامع درباره مصرف آب خانگی و محیط زیست جمع‌آوری می‌کند و در صورت وجود مشکل اطلاعات فوری و زمان واقعی را به مشترکان ارائه می‌دهد. با استفاده از فناوری لورا، یک پلت‌فرم وسیع، بی‌سیم و کم‌قدرت که اتصال دروازه‌ها و حسگرهای اینترنت اشیاء (IoT) را امکان‌پذیر می‌کند، راهکار حفاظت از آب ادی‌هوم می‌تواند به طور ۲۴‌ساعته یک خانه را در برابر نشتی، انفجار لوله‌ و سایر شرایط غیر‌قابل پیش‌بینی محافظت کند. حسگرهای Eddy H2O می‌توانند نشتی‌ها، تغییر در رطوبت و دما را تشخیص دهند تا در زمان بروز مشکل کاربر را از طریق اپلیکیشن دسکتاپ یا همراه My Eddy Home مطلع کند. این راهکار یکپارچه در اواسط سال ۲۰۱۷ در دسترس خواهد بود.

راهکار حفاظت از آب ادی‌هوم در حال حاضر در هزاران خانه نصب شده ‌و به صرفه‌‌جویی در هزینه‌های هنگفت و مبالغ بالا برای جبران خسارات وارده کمک می‌کند زیرا وقتی یک خانه به فناوری حفاظت در برابر سیل مجهز باشد، بسیاری از شرکت‌های بیمه نرخ پایین‌تری را پیشنهاد می‌دهند.

شان دیم، رئیس ادی‌هوم، می‌گوید: «ما فناوری‌های اینترنت اشیای خانه هوشمند رایج را ارزیابی کرده‌ایم و دریافتیم که آنها به ویژه از نظر وسعت و محدوده، با کمبود اتصال‌ و عمر باتری مواجه هستند. با لورا، محصولات ما اکنون قابلیت‌های خود را به طور چشمگیری توسعه داده تا نیازهای بازار را تامین کنند. نوآوری در خانه‌های هوشمند کلید موفقیت و دستیابی به زیرساخت هوشمند و شهرهای هوشمند است و ما خوشحال هستیم که یک ارائه‌دهنده فناوری در سمتک پیدا کرده‌ایم.» ویوک موهان، مدیر بازاریابی گروه محصولات بی‌سیم و حسگرهای سمتک، می‌گوید: «در ۱۰ سال گذشته، فناوری‌های خانه هوشمند ظهور پیدا کرده‌اند. فناوری لورا یک راهکار ایده‌آل برای صنعت خانه هوشمند است که ضریب نفوذ بالایی دارد درحالی‌که به انرژی کمی نیاز دارد.»

ارسال دیدگاه
امتیاز بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.