بازدید مدیران ارشد شرکت بورس و فرابورس از دیجی کالا و علی بابا

مدیران ارشد شرکت بورس و فرابورس از شرکت های دیجی کالا، علی بابا و کارخانه نوآوری بازدید کردند

0

به گزارش خبرگزاری شنبه پرس، به دعوت انجمن تجارت الکترونیک اتاق بازرگانی تهران؛ مدیران ارشد شرکت بورس و فرابورس از شرکت های دیجی کالا، علی بابا و کارخانه نوآوری بازدید کردند.

اکبر هاشمی، دبیرکل انجمن تجارت الکترونیک اتاق بازرگانی تهران هدف از این بازدید را آشنا سازی مدیران و‌ کارشناسان بورس و فرابورس با بیزنس مدل شرکت های اینترنتی، بخصوص نحوه عملکرد مدل مارکت پلیس و‌ پلتفرم ها دانست.

وی همچنین نحوه ارزش گذاری دارایی های ناملموس و تجربه جهانی ورود شرکت های زیان ده اینترنتی به بورس را از دیگر اهداف این دیدار عنوان کرد.

هاشمی این بازدید را موثر ارزیابی کرد و گفت: مدیران و کارشناسان بورس با حضور در مرکز پردازش دیجی کالا و شرکت علی بابا با نحوه فعالیت، دارایی های ناملموس از جمله ارزشمندترین دارایی شرکت های اینترنتی یعنی تیم ها از نزدیک آشنا شدند.

دبیرکل انجمن تجارت الکترونیک اتاق بازرگانی تهران اظهار امیدواری کرد که با تداوم اینگونه بازدیدها و انتقال تجربه تامین سرمایه شرکت های بزرگ اینترنتی جهان از طریق عرضه عمومی در بورس، در آینده نزدیک شاهد حضور شرکت های بزرگ اینترنتی کشورمان در بورس باشیم.

در این دیدار سعید محمدی و نیما قاضی، مدیران عامل دیجی کالا و علی بابا و علی کزازی معاون توسعه کسب و‌کار تپ سی ارائه داشتند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.