اپلیکیشن ادنوس

0

تیم ادنوس با مدیریت مهدی جهرمکی در سال ۱۳۹۴ فعالیت خود را آغاز کرده است. این تیم خدمات و محصولات شرکت‌های تجاری را ارائه می‌دهد. ادنوس قصد دارد با استفاده از شیوه‌های جدید در حوزه تبلیغات و خرید گروهی، یک شیوه تبلیغ نو و آسان را به صاحبان کسب و کار و مشتریان و خریداران معرفی کند. روشی که در آن خریدار و فروشنده به یک اندازه سود می‌برند. تیم ادنوس از متخصصان در حوزه تجارت الکترونیک و مدیریت تشکیل شده است.

یکی از ویژگی‌های این اپلیکیشن آن است که هر روز روی یک کالا یا خدمات تمرکز می‌کند و از این طریق هم فرآیند انتخاب برای اعضای ادنوس آسان‌تر شده و هم با استفاده از خرید گروهی یک کالا را با قیمتی عرضه می‌کند که به سختی می‌توان از آن خرید صرف‌نظر کرد.

پس از نصب اپلیکیشن ادنوس، وقتی این برنامه را اجرا می‌کنید، طراحی زیبا و کاربرپسند آن را مشاهده خواهید کرد. در صفحه اصلی دسته‌بندی‌هایی وجود دارد که با عنوان و تصویر از یکدیگر جدا شده اند از قبیل دسته‌بندی خوراکی، پوشاک، تفریحی و ورزشی، فرهنگی، هنری و آموزشی، آرایش و زیبایی و فروشگاهی. هر یک از این دسته‌بندی‌ها خود زیرمجموعه‌هایی دارند، که در همان صفحه اول و در زیر هر دسته‌بندی اصلی به صورت اسلاید وجود دارند. برای مثال در قسمت خوراکی، زیرمجموعه‌های کافی‌شاپ، رستوران، کافه سنتی، فست‌فود، و رستوران ملل وجود دارد. این دسته‌بندی‌ها دسترسی سریع کاربر به موارد مورد نظر خود را آسان‌تر می‌کند.

با انتخاب یک زیرمجموعه برای مثال رستوران، وارد صفحه دیگری می‌شوید که در آن فهرست رستوران‌های دارای بن همراه با تصویر، محل، ارزش واقعی، پرداخت از اعتبار و پرداخت خریدار و تعداد بن‌های باقیمانده وجود دارد. اگر کاربر یک رستوران را انتخاب کند، می‌تواند توضیحات بیشتر درباره این بن، شرایط استفاده، ویژگی‌ها، نشانی کامل رستوران همراه با نقشه و مدت زمان باقیمانده برای درخواست بن را مشاهده کند. در این صفحه همچنین گزینه‌هایی برای اشتراک‌گذاری این پیشنهاد و افزودن آن به فهرست علاقه‌مندی‌های کاربر وجود دارد.

برای خرید هر بن ابتدا باید حساب کاربری داشته باشید و برای این کار اپلیکیشن نیاز دارد که شماره تلفن شما را داشته باشد تا کد فعالسازی را از طریق پیامک برای شما ارسال کند. سپس با وارد کردن کد فعالسازی و مشخصات خود یک حساب کاربری برای شما ایجاد می‌شود. اما برای اینکه بتوانید از خدمات این اپلیکیشن استفاده کنید، یک مرحله دیگر نیز وجود دارد و آن دریافت اعتبار است.

برای دریافت اعتبار، لازم است که کارت اعتباری ادنوس را خریداری کرده و شماره سریال و کد عضویت آن را در قسمت دریافت اعتبار وارد کنید. پس از تایید آن، می‌توانید از تمام خدمات این اپلیکیشن استفاده نمایید. هنگام خرید بن نیز می‌توانید از درگاه‌های پرداخت آنلاین بانک پاسارگاد و صادرات استفاده کنید و کارت اعتباری تمام بانک‌های عضو شتاب قابل قبول هستند.

یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد این اپلیکیشن در مقایسه با سایر اپلیکیشن‌های مشابه آن است که از طریق ادنوس می‌توانید بن‌های مختلف را به دوستان خود هدیه دهید.

در منوی اصلی این اپلیکیشن، گزینه ادنوس‌های من وجود دارد که در آن می‌توانید بن‌های خریداری شده خود را مشاهده کنید. گزینه‌های دیگر ادنوس‌های نشان شده، ادنوس‌های موجود روی نقشه، و ادنوس‌های نزدیک من هستند. در قسمت انتخاب شهر نیز می‌توانید این خدمات و محصولات را به تفکیک شهر جستجو کنید. در حال حاضر شهرهایی که ادنوس با آنها همکاری می‌کند و خدمات و محصولات آنها را ارائه می‌دهد شهرهای تهران، ساوه، البرز، آبادان و اصفهان هستند. با انتخاب یک شهر، از آن پس هر بار شما اپلیکیشن ادنوس را باز کنید، فقط خدمات و محصولات مربوط به آن شهر نمایش داده می‌شوند و برای تغییر شهر باید دوباره به قسمت منو بروید.

این اپلیکیشن ادنوس‌های خریداری شده را بر اساس مهلت به پایان رسیدن آنها یادآوری می‌کند و همچنین کاربر می‌تواند اعلان‌های ویژه ادنوس را دریافت کند. در منوی اصلی یک گزینه برای تماس با تیم ادنوس نیز وجود دارد که سه روش ارتباطی را به شما ارائه می‌دهد: اپلیکیشن پیام‌رسانی Wispi، تماس تلفنی و اپلیکیشن Skype.

با توجه به اینکه این اپلیکیشن خدمات و محصولات ویژه و با کیفیتی را ارائه می‌دهد، تهیه کارت اعتباری ادنوس و دریافت اعتبار برای انجام عملیات‌ها در ادنوس کاری مقرون‌ به صرفه برای خریداران و مشتریان است و آنها می‌توانند با پرداخت هزینه کمتر به راحتی و فقط با انتخاب چند گزینه در دستگاه همراه خود از بهترین امکانات بهره‌مند شوند. از سوی دیگر صاحبان کسب و کارهای مختلف که در زیرمجموعه‌های خدماتی این اپلیکیشن قرار می‌گیرند، می‌توانند کسب و کار خود را از طریق این اپلیکیشن به مخاطبان بیشتری معرفی کرده و مشتریان جدید جذب کنند که همان کاربران ادنوس هستند.

تا کنون ادنوس خدمات را به طور حرفه‌ای ارائه داده است و در حوزه تبلیغات به خوبی عمل کرده است. این اپلیکیشن از ابتدا کار خود را بدون نقص آغاز کرده و با پوشش بیشتر در حوزه‌ها و مناطق مختلف می‌تواند به زودی به یک شیوه تبلیغات و دریافت خدمات متداول و محبوب تبدیل شود.

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.