گزارش عملکرد سرمایه‌گذاری شرکت توسعه کارآفرینی بهمن

0

گزارش عملکرد سرمایه‌گذاری شرکت توسعه کارآفرینی بهمن (خرداد۹۸- خرداد۹۹) توسط  این مجموعه منتشر شده که ما با انتشار مهم‌ترین آمار آن، وضعیت سرمایه‌گذاری این مجموعه در اکوسیستم استارتاپی ایران را بیان می‌کنیم.

در این گزارش می‌توانید پورتفولیوی شرکت که حاصل ۴ سال فعالیت در زیست‌بوم استارتاپی است و سرمایه‌گذاری‌های یک سال اخیر آن بر ۱۵ استارتاپ حوزه صنعتی و نرم‌افزار در مرحله early stage را مشاهده کنید.

سرعت عمل در پاسخگویی به تیم‌ها، از ویژگی‌های حائز اهمیت و مثبت این مجموعه است که نشان از چابکی تیم سرمایه‌گذاری دارد؛ به طوری که میانگین مدت زمان ارسال ایمیل تا امضای دریافت نتیجه نهایی(رد یا امضای قررداد) برای تیم های صنعتی و نرم افزاری، تنها ۳۰ روز بوده است.

با ۳۷۱ تیم تماس اولیه برقرار شده که از این تعداد ۳۹ طرح به مرحله ارزیابی موشکافانه رسیده و در نهایت با ۱۵ استارتاپ، قرارداد سرمایه‌گذاری به امضا رسیده است.

بیشترین آمار دلیل رد طرح‌ها توسط این شرکت سرمایه‌گذاری مربوط به محصول/خدمت بوده و بیشترین درخواست سرمایه‌گذاری از شهر تهران است و از میان سایر استان‌ها نیز بیشترین درخواست از استان فارس بوده است.

همچنین توسعه کارآفرینی بهمن با ۸ شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر و ۱۳ سرمایه‌گذار فرشته، سرمایه‌گذاری مشترک انجام داده‌ که در این گزارش قابل مشاهده است.

دانلود فایل گزارش عملکرد سرمایه‌گذاری شرکت توسعه کارآفرینی بهمن

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.