پرورش مهارت‌های حرفه‌ای

0

سبک زندگی مجموعه‌ای از دانش‌ها، نگرش‌ها، اندیشه‌ها، عادات و آموزه‌هایی است که برآیند آنها، جایگاه فردی و اجتماعی و نیز  کیفیت زندگی ما را تعریف می‌کند. در حقیقت سبک زندگی  یک استراتژی فردی نهادینه‌شده، برای کسب جایگاهی است که افراد شایسته آن هستند.

این روزها داشتن یک ایده ناب سرمایه‌ای است بالقوه و اهمیت آن تا جایی است که گاهی از گفتن آن به نزدیکانمان هم طفره می‌رویم‌. تاکنون به این فکر کرده‌اید که در دنیای مدرن ایده‌پردازی، چه ایده‌ای می‌تواند موفق باشد و اینکه ما برای ساختن یک ایده برنده چگونه باید فکر کنیم؟ اصلا ایده‌ها را از کجا باید بیاوریم و به کجا ببریم؟ و پس از ساختن یک ایده برنده چگونه آن را به استارتاپ تبدیل کنیم؟ همه افراد در زندگی رویاها و آرزوها و علایق و اهدافی داشته‌اند که از  برخی دست کشیده، به برخی دیگر دست یافته و در مسیر تحقق دسته‌ای دیگر تلاش می‌کنند. 

موفقیت نتیجه‌‌ تلاشی است هدفمند که با بهره‌‌گیری صحیح و کارآمد از دستاوردها و انتخاب آگاهانه‌ گام‌هایی اثربخش، حاصل می‌شود. تجربیات مدیران، کارآفرینان، رهبران و بزرگانی که عرصه‌های زندگی را در ابعاد مختلف پیموده‌اند، روشنی‌بخش این مسیر خواهد بود.

از این رو گروه مشاوره کسب‌و‌کار سرنا با طراحی مجموعه کارگاه‌های «‌سبک زندگی» تلاش می‌کند در قالب ماژول‌ها یا پودمان‌های کاربردی، زمینه‌ای برای تسهیل  انتقال دانش، تجربه و پرورش مهارت‌های حرفه‌ای کسب‌و‌کار فراهم آورد. این سمینار در روز پنجشنبه ۲۳ دی ماه در تهران برگزار می‌شود و علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره ۸۸۷۳۳۹۴۴ تماس حاصل کنند.

ارسال دیدگاه
امتیاز بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.