اخبار استارتاپی

فین استارز2017 فرصتی برای استارتاپ‌های مالی

مدیرعامل فرابورس از تشکیل نهضت فین‌تک‌ها در بازار سرمایه به کمک رویداد فین استارز همزمان با فاینکس ۲۰۱۷ خبر داد.

به گزارش ملت بازار، همزمان با برگزاری دهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه، رویداد فین استارز ۲۰۱۷ با همکاری همه برگزارکنندگان رونمایی می شود و استارتاپ‌های مالی نیز تحت نظارت فرابورس در این نمایشگاه حضور خواهند یافت.

امیر هامونی در این باره گفت: همزمان با برگزاری دهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه رویداد فین استارز ۲۰۱۷ با همکاری همه برگزارکنندگان رونمایی می‌شود و استارتاپ‌های مالی نیز تحت نظارت فرابورس در این نمایشگاه حضور خواهند یافت.

وی افزود: بازدیدکنندگان دهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه، فرابورس را متفاوت با دوره‌های قبلی خواهند دید.

هامونی با اشاره به اینکه فرابورس ایران همواره به استارتاپ‌های مالی و فین‌تک‌ها توجه ویژه‌ای دارد، اظهار کرد: استارتاپ‌های حوزه مالی می‌توانند ایده‌های خود را در رویداد فین استارز که برگزارکننده آن فرابورس است، ارائه کنند. 

وی هدف از برگزاری دومین رویداد فین‌استارز در بازار سرمایه را حمایت از استارتاپ‌های مالی از طریق سرمایه‌گذاری در آنها مطرح و تاکید کرد: نباید از حوزه نوآوری‌های مالی غافل شویم؛ چرا‌که لزوم به‌کارگیری جدیدترین تکنولوژی‌ها در این حوزه بیش از پیش احساس می‌شود.

مدیرعامل فرابورس ایران زمینه‌های فعالیت بیشتر استارتاپ‌ها را بایوتکنولوژی، نانوتکنولوژی، سلول‌های بنیادی، آی‌تی، آی‌سی‌تی، پزشکی و مخابرات دانست و گفت: عمده استارتاپ‌ها در این حوزه‌ها فعالیت می‌کنند و درخواست‌ها برای ورود شرکت‌های نوپا به بازار سرمایه نیز عموما از سوی این حوزه‌ها صورت می‌گیرد.

هامونی افزود: مخصوصا در حوزه سلامت، فعالیت و اقدامات بسیار جدی در شرکت‌های نوپا و دانش‌بنیان صورت گرفته است که فروردین ماه در ‌نمایشگاه بورس، بانک و بیمه ارائه خواهند شد.

به گفته مدیرعامل فرابورس، استارتاپ‌ها و شرکت‌های کوچک و متوسط خلاق و نوآور می‌توانند بسیاری از بیماری‌ها را با طرح‌های نوآورانه خود ریشه‌کن کنند و اگر در این حوزه، تامین مالی خوبی صورت بگیرد، این نمونه‌ها به آسانی قابل تجاری‌شدن است.

رویداد فین‌استارز از 26 تا 29 فروردین در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی برگزار می‌‌شود. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.