معرفی دوره رفتار و رفاه حیوانات دانشگاه ادینبورگ برای دوستداران حیوانات

0

سلامت و رفاه حیوانات و داشتن رفتار درست در قبال آن‌ها دغدغه بسیاری از ماست. در این دوران هر‌از‌گاهی یکی از موارد مربوط به حیوانات و حقوقشان باعث به وجود آمدن موج‌هایی عمومی شده که حتی گاهی کسب‌و‌کارهای مختلف را هم تحت تاثیر خود قرار داده است. برای مثال، می‌توان به کمپینی که برای استفاده‌کردن از لوازم آرایشی بهداشتی پتا که بدون تست حیوانی و همین‌طور وگن هستند، اشاره کرد.

هنگامی که از حقوق حیوانات در باغ‌وحش‌های مختلف صحبت می‌کنیم ‌یا زمانی که درباره لزوم غذارسانی به حیوانات خیابانی و ضرر‌ یا فایده آن برای این حیوانات حرف می‌زنیم، همه استدلال‌های ما برپایه تحقیقاتی است که درباره رفتار و احساسات حیوانات انجام شده‌اند.

این تحقیقات جنبه‌های پیچیده فراوانی دارند و مسائلی مانند سیاستگذاری‌های عمومی دولت‌ها، جنبه‌های اخلاقی و علمی و بسیاری ابعاد دیگر در آن دخیل هستند. از سوی دیگر، دشواری دستیابی صحیح و کامل بر احساسات و حیوانات بر پیچیدگی درک چنین مباحثی می‌افزاید.

دوره رفتار و رفاه حیوانات به شما کمک می‌کند تا بتوانید در زندگی شخصی خود رویکردی را اتخاذ کنید که ‌از حیوانات حمایت کند‌ یا لااقل به آن‌ها آسیب نرساند. از طرف دیگر اگر جنبه‌هایی از کسب‌ و کار شما با مسائل مربوط به حیوانات در ارتباط است، این دوره می‌تواند در سیاستگذاری سازمان شما اثرگذار باشد. این دوره با تمرکز بیشتر ‌روی گربه‌ها و سگ‌ها برگزار می‌شود و برای ۴‌ هفته طراحی شده است.

مشخصات دوره رفتار و رفاه حیوانات دانشگاه ادینبورگ

  • ارائه‌دهنده: coursera
  • هزینه دوره: رایگان
  • مدرسان: پروفسور نات واران، دکتر هدر بیکن، دکتر جیل مک کی، دکتر فریتا لنگفورد، هیلی والترز
ارسال دیدگاه
امتیاز بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.