محتوای برند

امکان خرید اقساطی بیمه در ازکی‌وام با سفته الکترونیکی

ازکی‌وام، به پشتوانه برند ازکی و به‌عنوان کسب‌وکار فعال در زمینه خدمات اعتباری و مالی، خدمتی را در زمینه خرید بیمه اقساطی ارائه داده تا افراد بتوانند بدون نیاز به ضامن و چک، بیمه خود را به‌صورت اقساطی بخرند.

خرید بیمه معمولا از جمله مواردی است که بیشتر افراد حداقل یک بار با آن سروکار پیدا کرده‌اند. از بیمه عمر و اموال گرفته تا انواع بیمه‌های مربوط به رانندگی و خودرو. در شرایطی که ارائه خدمات غیرحضوری به‌واسطه کرونا پررنگ‌تر از قبل شده، ازکی‌وام نیز تلاش کرده تا با استفاده از تکنولوژی، خدماتی ساده‌تر و سریع‌تر به کاربران خود ارائه دهد.

کاملا آنلاین، بدون سود و کارمزد

به گزارش روابط عمومی ازکی‌وام، محمود میرزایی، هم‌بنیانگذار و مدیر محصول ازکی‌وام درباره ارزش‌افزوده‌ این خدمت توضیح داد: «درحال‌حاضر شرکت‌های بیمه حداقل ۳۰ تا ۵۰ درصد هزینه بیمه را به‌صورت پیش‌پرداخت از افراد دریافت می‌کنند و مابقی آن نیز باید در اقساط شش ماهه پرداخت شود. همچنین برای هر قسط ارائه یک برگ چک الزامی است. کاری که ما در ازکی‌وام انجام داده‌ایم، افزایش تعداد اقساط به ۹ و ۱۱ ماه است، درواقع افراد می‌توانند بدون سود و کارمزد، بیمه‌نامه خود را به‌صورت اقساطی دریافت کنند. همچنین در ازکی‌وام هزینه پیش‌پرداخت را به حداقل و نزدیک به هزینه پرداخت یک قسط رسانده‌ایم.»

او با اشاره به اینکه خرید بیمه اقساطی در ازکی‌وام نیازی به ارائه چک و ضامن ندارد، گفت: «احراز هویت افراد برای خرید اقساطی بیمه در ازکی‌وام کاملا آنلاین انجام می‌شود و تنها استعلام و تایید شماره موبایل و کد ملی فرد کافی است. در ادامه نیز با دریافت امضا و سفته الکترونیکی بابت ضمانت، فرایند خرید قسطی بیمه را طی می‌کنند.»

چگونه بیمه‌نامه خود را قسطی بخریم؟

مدیر محصول ازکی‌وام درخصوص نحوه دریافت بیمه به‌صورت اقساطی افزود: «افراد برای ثبت‌نام و خرید بیمه اقساطی در ابتدا لازم است با مراجعه به سامانه ازکی به آدرس www.azki.com نسبت به انتخاب بیمه خود اقدام کنند. پس از آن با انتخاب گزینه «طرح اقساطی ازکی‌وام» به سایت و پنل خود در ازکی‌وام وارد می‌شوند و ثبت‌نام خود را تکمیل می‌کنند. در ادامه احراز هویت افراد ازطریق سامانه شاهکار انجام و شماره موبایل و کد ملی آنها تایید می‌شود. پس از تطابق اطلاعات فرد با اطلاعات ثبت احوال و تایید آن، امضای الکترونیکی برای فرد ساخته می‌شود تا او بتواند با ارائه سفته الکترونیکی و هزینه‌ای بابت پیش‌پرداخت، بیمه خود را به‌صورت اقساطی خریداری کند.»

چه بیمه‌هایی را می‌توان اقساطی خرید؟

او درخصوص اینکه افراد چه نوع بیمه‌هایی را می‌توانند از طریق ازکی‌وام قسطی بخرند، گفت: «درحال‌حاضر افراد می‌توانند بیمه ثالث خود را از طریق دو شرکت معتبر بیمه، به‌صورت قسطی خریداری کنند. هرچند ازکی‌وام در تلاش است که به‌زودی امکان خرید اقساطی انواع دیگر بیمه مانند بیمه بدنه را هم برای کاربران خود فراهم کند.»

میرزایی در پایان بیان کرد که در ازکی‌وام تا حد ممکن سعی شده امکان دریافت اقساطی بیمه برای بیشتر اقشار جامعه فراهم شود تا همگان بتوانند از مزایای این طرح استفاده کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.