با همکاری لیزینگ پایا اعتبار امکان خرید اقساطی تا سقف ۵۰ میلیون تومان در ازکی‌وام فراهم شد

0

ازکی‌وام، از کسب‌وکارهای فعال در حوزه اعتباردهی به‌تازگی توانسته امکان دریافت اعتبار را برای کاربران خود با همکاری لیزینگ پایا به ۵۰ میلیون تومان افزایش دهد تا آنها بتوانند مثل همیشه بدون نیاز به ضامن و مراجعه حضوری در سراسر شهرهای ایران کالاهای مورد نظر خود را به‌صورت اقساطی بخرند.

به‌گزارش روابط عمومی ازکی‌ وام، افراد ازطریق این طرح می‌توانند اعتباری از ۵ تا ۵۰ میلیون تومان با نرخ سود ۲۱ درصد و مدت بازپرداخت ۱۲ و ۱۸ ماهه دریافت کنند و از فروشگاه‌های اینترنتی همکار ازکی‌وام محصولات مورد نیاز خود را قسطی بخرند. این طرح به‌منظور فراهم کردن خدمات اعتباری متنوع و ساده‌سازی ارائه اعتبار برای مشتریان، به طرح‌های اعتباری موجود در ازکی‌وام اضافه شده است.

علاوه‌بر ارائه اعتبار ۵۰ میلیون تومانی، طرح اعتباری ۲۵ میلیون تومانی ازکی‌وام نیز همچنان فعال است و افراد می‌توانند متناسب با شرایط خود هرکدام از این طرح‌ها را انتخاب کنند. شرایط دریافت اعتبار در طرح جدید نیز مانند طرح‌ قبلی ازکی‌وام است. با این تفاوت که افراد در این طرح علاوه‌بر ارائه یک برگ چک ضمانت، نسبت به بازپرداخت خود، چک اقساط ارائه می‌دهند. به‌عنوان مثال درصورت بازپرداخت طی ۱۲ ماه، چهار چک به فاصله هر سه ماه از مشتری دریافت می‌شود و دیگر نیازی به پرداخت اقساط به صورت ماهانه از طریق پنل خود ندارد. همچنین در طرح جدید افراد می‌توانند تا مدت یک ماه از تمام اعتبار خود استفاده کنند و محدودیتی نیز در تعداد خرید از فروشگاه‌های همکار ازکی‌وام ندارند.

گفتنی است ازکی‌وام در تلاش است که به‌زودی مدت بازپرداخت را به ۲۴ ماه نیز برساند تا گزینه‌های متنوع‌تری پیش‌روی انتخاب کاربران قرار بگیرد.

همه‌ گروه‌های شغلی می‌توانند اعتبار دریافت کنند

در طرح اعتباری جدید افراد شاغل در همه کسب‌وکارها حتی کسب‌وکارهای خدماتی با ارائه جواز کسب یا فیش حقوقی می‌توانند اعتبار دریافت کنند و محدودیتی در استفاده از این خدمت ندارند.

در راستای ارائه سرویس‌های جدید ازکی‌وام، می‌توان به ارائه طرح اعتباری خرد با بازپرداخت کوتاه‌مدت برای رفع نیازهای روزمره و خرید بیمه اعتباری هم اشاره کرد که به‌زودی این خدمت نیز دراختیار افراد قرار می‌گیرد.

ازکی‌وام از ابتدای فعالیت خود این هدف را دنبال کرده که بستر مناسبی برای مقایسه و انتخاب طرح‌های اعتباری مختلف فراهم سازد تا علاوه‌بر ایجاد امکان دریافت اعتبار برای افراد بیشتر، هر شخص بتواند متناسب با شرایط و نیازهای خود دست به انتخاب بزند. سرعت و سادگی در ارائه خدمات و حذف فرایندهای پیچیده بانکی از دیگر اهداف این کسب‌وکار است.

دریافت اعتبار و خرید اقساطی؛ کاملا آنلاین

درحال‌حاضر ازکی‌وام با فروشگاه‌های متعددی همکاری می‌کند. کاربران ازکی‌وام می‌توانند از میان فروشگاه‌‌هایی که در دسته‌بندی‌های مختلف کالای دیجیتال، لوازم خانگی و کالای تخصصی، محصولات متنوعی را ازقبیل لپ‌تاپ و موبایل، یخچال، لوازم صوتی و تصویری و غیره به‌صورت اقساطی بخرند.

همانطور که گفته شد، تمامی فرایندهای دریافت اعتبار ازکی‌وام کاملا آنلاین انجام می‌شود. افراد برای ثبت درخواست اعتبار، می‌توانند به سایت ازکی‌وام وارد شوند و پس از ثبت‌نام در سایت، تصویر مدارک مورد نیاز را بارگذاری کنند. بعد از اعتبارسنجی و تایید آن، اعتبار درخواستی به حساب کاربران اضافه می‌شود و پس از آن می‌تواندن از میان فروشگاه‌های اینترنتی همکار ازکی‌وام، کالای موردنیاز خود را خریداری کنند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.