همه چیز در باره ی سفر های دورقمی مستربلیط

0

مستربلیط اخیراً با کمپین جدید خود باعنوان “دورقمی سفر کن” بر سر زبان ها افتاده که در آن پروازهای دورقمی و تخفیف‌های ویژه ی هتل را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. با توجه به اینکه این کمپین سر و صدای زیادی به پا کرده و افراد زیادی از سراسر کشور از تخفیف‌های ویژه‌‌ی آن استفاده کرده‌اند، مدیر مارکتینگ شرکت مستربلیط، مهران شهبازی در گفتگویی، از اهداف این کمپین و ماهیت آن صحبت کرد.

در ابتدا، مهران شهبازی گقت: مستربلیط، اولین سامانه‌ی خرید آنلاین بلیط هواپیما در ایران است. این سامانه با شعار سفر برای همه و با اعتقاد به اینکه سفر کردن، می‌تواند دنیا را به مکان بهتری تبدیل کند، تلاش می کند تا خدمات مربوط به سفر را به صورت ساده، سریع و به صرفه در اختیار مشتریان قرار بدهد. امکاناتی مثل پیش بینی قیمت، پشتیبانی 24 ساعت، اطلاع رسانی کاهش قیمت، تخفیف‌های لحظه آخری بلیط هواپیما و تضمین کمترین قیمت رزرو هتل، همه و همه برای این هدف ایجاد شده‌اند

چطور دورقمی سفر کنید؟

وی در ادامه‌ی صحبت‌های خود، در مورد جزئیات کمپین دورقمی سفر کن مستربلیط، افزود: در کمپین دورقمی سفر کن مستربلیط، هر دوساعت یک بلیط پرواز دورقمی ارائه می‌شود. قیمت این بلیط‌ها از هر کجای ایران به مقصد تهران، 90 هزار تومان، به مقصد کیش، 98 هزار تومان و به مقصد مشهد 95 هزار تومان می‌باشد. در کنار این پیشنهادهای دورقمی، کاربران می‌توانند از تخفیف های 10 الی 40 درصدی دیگر که بر روی بلیط هواپیما از مبادی و مقاصد مختلف اعمال می‌شوند نیز استفاده کنند. کاربران هیچ سفری را از دست نمی‌دهند. کافیست وارد صفحه‌ی سفرهای دورقمی مستربلیط شده، مبدا و مقصد و شماره‌ی موبایل خود را وارد کنند تا پیشنهاد های ویژه‌ی سفر دلخواهشان، دو ساعت قبل از باز شدن به آنها از طریق پیامک اطلاع رسانی شود.

پرواز به کیش فقط 98هزار تومان، عکس نماد دورقمی سفر کن

این پایان تخفیف های مستربلیط نیست! هر روز ساعت 16، تخفیف 150 هزار تومانی هتل نیز در صفحه ی سفرهای دورقمی قرار می‌گیرد

قرعه کشی جایزه‌ی 50،000،000 تومان

او یک خبر خوش هم به کاربران مستربلیط و شرکت کنندگان در این کمپین داد و اضافه کرد: در این کمپین علاوه بر اینکه پیشنهاد های ارزان خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل به کاربران پیشنهاد می‌شود ، یک قرعه کشی جایزه ی 50،000،000 تومانی وجود دارد که برنده‌ی آن از بین  افرادی که تا پایان زمان کمپین یعنی  28 ام اسفند ماه خرید داشته اند انتخاب می‌شود.افراد با وارد کردن شماره‌ی موبایل خود یک شانس، با هر خرید از مستربلیط 5 شانس و با معرفی کمپین دورقمی سفر کن به دوستان و هر خرید آن ها از 10 شانس اضافه برای برنده شدن در قرعه کشی جایزه ی 50،000،000 تومان پول نقد برخوردار می‌شوند.

نماد دورقمی سفر کن:

حتماً شما هم در وبگردی خود در سایت های مختلف، با تبلیغاتی شبیه به تبلیغات زیر رو به رو شده اید! مستربلیط برای کمپین خود، از نماد پیروزی که نشان دهنده ی سفرهای دورقمی نیز هست و شخصیت‌های معروفی مثل چرچیل، بروسلی، کریستیانو رونالد، جوکر و …  استفاده کرده که جذابیت خاصی به این طرح‌ها بخشیده است.

برای مشاهده لندینگ کمپین دورقمی سفر کن مستربلیط به لینک زیر مراجعه کنید:

https://mrbilit.com/r/31hZO

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.