سرویس ایمیل مارکتینگ نجوا

0

شرکت نجوا به تازگی از خدمت جدیدی رونمایی کرده که مدتی بود زمزمه به بازار آمدنش شنیده می‌شد. سرویس ایمیل مارکتینگ نجوا خدمتی است که بناست به کسب‌وکارها در راستای بهبود ارتباط با مشتریان و تعامل بهتر با کاربران کمک کند.
نجوا که از سال ۹۷ با ارائه سرویس ارسال پوش نوتیفیکیشن کار خود را آغاز کرده، از ۷ میلیون کاربر در ابتدای سال ۹۸ به بیش از ۸۰ میلیون کاربر در ابتدای سال ۹۹ رسیده است و امیدوار است بتواند به‌عنوان یک پلتفرم اتوماسیون بازاریابی با ترکیب روش‌های مختلف بازاریابی بازگشتی (retention marketing) به کسب‌وکارها کمک کرده و تسهیل‌گر ارتباط تعاملی آن‌ها با کاربرانشان باشد.

بازاریابی ایمیلی امروزه در زمره روش‌های اصلی حفظ و نگهداری کاربران به شمار می‌رود. بازاریابی ایمیلی می‌تواند بیش از ۴۰ برابر هزینه صرف شده برای تبلیغات را به کسب‌وکار شما برگرداند، احتمال تکمیل و نهایی شدن سبدهای خرید نیمه‌کاره که با ایمیل‌ به کاربر اطلاع داده می‌شوند ۶۹ درصد بیشتر است و استفاده مناسب از ایمیل مارکتینگ می‌تواند نرخ تبدیل مشتریان شما را تا ۵ برابر افزایش دهد.

ابزارهای ایمیل مارکتینگ حرفه‌ای نجوا در جهت تبدیل این سرویس به یک سرویس کارآمد و در عین حال ساده و کاربرپسند قرار دارند. به طوری که هر کاربری با هر میزان از دانش فنی بتواند مانند یک متخصص کمپین طراحی کند. از جمله این ابزارها و امکانات تقسیم‌بندی مشتریان است که در مورد استفاده از سرویس‌ پوش نوتیفیکیشن نیز حائز اهمیت است و می‌تواند نرخ تبدیل مشتریان شما را به شکل چشم‌گیری افزایش دهد. امکان دیگر که باز هم بین این دو سرویس مشترک است، امکان اتوماسیون و زمان‌بندی ارسال پیام است. پیام درست را در زمان درست برای کاربر مناسب بفرستید تا کاربر را به مشتری وفادار کسب‌وکار خود تبدیل کنید.

ایمیل مارکتینگ نجوا نیز این امکانات را برای مشتریان پوش نوتیفیکیشن و ایمیل مارکتینگ خود فراهم کرده است.

یک ابزار بسیار کاربردی که نجوا برای طراحی ایمیل در اختیار شما قرار می‌دهد، ابزار Drag & Drop است. این ابزار در کنار قالب‌های آماده و مسیرهای از پیش ساخته شده می‌تواند به شما کمک کند جذاب‌ترین ایمیل‌ها را طراحی کنید و خوشایندترین تجربه کاربری را برای مشتریان خود رقم بزنید.

سرویس ایمیل مارکتینگ نجوا
به‌علاوه در پنل کاربری این سرویس می‌توانید به صورت لحظه‌ای گزارش کمپین‌های خود را مشاهده کنید و با طراحی تست‌های A/B و سنجش میزان تاثیر متغیرهای مختلف بهینه‌ترین ترکیب و مناسب‌ترین مسیر را برای کاربران خود بسازید.

اگر صاحب وب‌سایت یا کسب‌وکار آنلاین هستید می‌توانید همین امروز اولین قدم را برای ساخت اولین کمپین ایمیلی خود بردارید. در سرویس ایمیل مارکتینگ نجوا ثبت نام کنید تا کارشناسان نجوا با شما تماس بگیرند و مسیر جدیدی را در بازاریابی و ارتباط با مشتریانتان آغاز کنید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.