نرم‌افزار مناسب طراحان گرافیک برای اشتراک‌گذاری ایده‌ها

معرفی اپلیکیشن just in mind

0

یکی از معضلاتی که طراحان گرافیک با آن دست و پنجه نرم می‌کنند، این موضوع است که اگر فعالیت آن‌ها با همکاری یک برنامه‌نویس نباشد، برای توضیح مدت نمایش هر یک از پاپ‌آپ‌ها، اسلایدرها و دیگر المان‌هایی که برای صفحات مجازی طراحی می‌کنند، به مشکل برمی‌خورند. همین معضل باعث می‌شود که گاهی اوقات طراحان گرافیست مجبور باشند یا مهارت‌های طراحی وب‌سایت و برنامه‌نویسی خود را افزایش دهند. یا اینکه هنگامی که قصد ارائه اتودهای اولیه خود را به کارفرمایان دارند، مجبور شوند به توصیف بعضی المان‌ها اکتفا کنند.

برنامه ادوب ایکس‌دی برای جبران این خلا ایجاد شد. اما مشکلی که بیشتر طراحان ‌هنگام استفاده از این برنامه دارند این موضوع است که استفاده از این اپلیکیشن کار راحتی نیست. و گاهی فضا و امکانات زیادی که در این فضا وجود دارد، باعث می‌شود که طراحان گرافیک ‌هنگام استفاده از آن سردرگم شوند. و مدت زمان بیشتری را صرف طراحی پروژه مورد نظر خود کنند.

اپلیکیشن just in mind را می‌توان نسخه ساده‌شده ادوب ایکس‌دی دانست که به طراحان گرافیک این اجازه را می‌دهد تا با فراغ بال به طراحی ایده‌های خود بپردازند و بتوانند آن را آسان‌تر و ساده‌تر به دست کارفرمایان برسانند. در واقع می‌توان گفت اپلیکیشن just in mind  نسبت به اپلیکیشن ادوب ایکس‌دی جایگاهی مانند اپلیکیشن لایت‌روم نسبت به فتوشاپ دارد. این اپلیکیشن دارای نسخه اندروید، ویندوز و مک است. البته استفاده از نسخه ویندوز آن نسبت به دیگر نسخه‌ها قابلیت‌های بیشتری دارد و آسان‌تر است. 

دانلود نرم‌افزار just in mind _ هفته نامه شنبه

مشخصات برنامه طراحی گرافیکی اندروید just in mind

  • اندازه: ۱٫۶M
  • سیستم عامل: اندروید، ویندوز، مک
  • اندروید مورد نیاز: ۴.۱  و بالاتر
  • ارائه‌کننده: Justinmind
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.