معرفی اپلیکیشن bunny free

رالف را نجات دهید

0

شاید شما هم طی هفته‌های گذشته انیمیشن تاثیرگذاری را که با نام «رالف را نجات دهید»‌ پخش شد، دیده باشید. این انیمیشن مربوط به لوازم آرایشی و بهداشتی است که تست حیوانی دارند و به منظور مبارزه با انجام این تست ‌روی حیوانات در میان فعالان محیط‌زیست و حقوق حیوانات طرفداران زیادی پیدا کرد.

اگر شما هم از آن دسته از افراد باشید که پس از دیدن این ویدئو علاقه‌مند شدند که مصرف آن دسته از لوازم آرایشی و بهداشتی را که برای تهیه آنها از تست حیوانی استفاده می‌شود متوقف کنند، اپلیکیشن bunny free برای شماست. در این اپلیکیشن امکان جست‌و‌جوی برندها و شرکت‌هایی را دارید که برای محصولات خود از تست حیوانی استفاده نمی‌کنند.

در بخش دیگری از این اپلیکیشن این امکان وجود دارد تا اگر به دنبال محصول خاصی می‌گردید، بتوانید آن محصول را جست‌و‌جو کنید و بدانید در کدام شرکت‌ها این محصول بدون تست حیوانی تهیه و عرضه می‌شود.

از دیگر ویژگی‌های اپلیکیشن bunny free این موضوع است که برای دوستداران محیط زیست امکان جست‌وجوی برند‌های وگن را هم فراهم کرده است. پس اگر از دوستداران محیط‌زیست و حیوانات هستید، این اپلیکیشن راه‌حل شما برای زیبایی و مراقبت از پوست و موی شما در عین سبز بودن است.

نام:

bunny free

حجم:

۱.۵ MB

اندروید مورد نیاز:

با توجه به دستگاه متفاوت است

سیستم عامل:

اندروید و IOS

 

ارسال دیدگاه
امتیاز بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.