رویداد جذب سرمایه در حوزه فینتک

شتابدهنده سریر برگزار می‌کند

0

شرکت سامانه‌های رهگیری یکپارچه راهبر سریر (سهامی خاص) در سال ۱۳۹۶ جهت تبدیل ایده‌ها به تجارت، جذب و ارتقاء صاحبان ایده و کسب و کارهای نوپا و در راستای راه‌اندازی و حمایت از کسب و کارهای موفق و کاربردی به منظور پیشبرد برنامه استراتژیک شرکت سرمایه گذاری غدیر فعالیت خود را آغاز نمود. سریر بعنوان بازوی نوآوری شرکت سرمایه گذاری غدیر با سرمایه گذاری بخش خصوصی به ارائه خدمات فضای کاری مشترک، شتاب دهنده و استارتاپ استودیو پرداخت.

این شرکت، شتاب‌دهنده‌ی شرکتی بزرگ‌ترین شرکت سرمایه‌گذاری چندرشته‌ای بورس کشور (سرمایه‌گذاری غدیر) می‌باشد که سابقه‌ی برگزاری بیش از ۷۰ رویداد سرمایه‌گذاری، Reverse pitch  و Startup Weekend کارگاه آموزشی و ورکشاپ با رویکرد کسب وکار و بازار در حوزه‌های مختلف مانند املاک و مستغلات، معدن، برق و انرژی و سایر حوزه‌ها را دارد. برگزاری بزرگ‌ترین رویداد کارآفرینی نوآورانه در صنعت شیلات کشور « رویداد ملی دریای برکت » در سال ۱۴۰۰ نیز یکی از این رویدادهای مهم بوده است.

شتابدهنده سریر در نظر دارد در سال ۱۴۰۱ با همکاری صندوق جسورانه ارغوان (بزرگترین صندوق جسورانه بورسی کشور) و همکاری با گروه مالی هلدینگ سرمایه گذاری غدیر در زمینه های مختلف کسب و کاری، رویدادهای ارائه به سرمایه گذار و شناسایی تیم های فناور را اجرا نماید. خدمات شتابدهی و سرمایه‌گذاری جسورانه، در حوزه‌های متفاوت و با توجه به طرح‎های دریافت شده از سوی استارتاپ‌ها و کسب و کارها، قابل ارائه خواهند بود.

در این راستا و با هدف تسهیل فرایند جذب سرمایه و شبکه‌سازی برای استارتاپ‌ها و کسب و کارهای حوزه فناوری‌های مالی (فینتک) شتابدهنده سریر اولین رویداد جذب سرمایه در سال جاری را برگزار خواهد کرد. در این رویداد تمامی زیربخش‌های حوزه فناوریهای مالی شامل مدیریت مالی، رمز ارزها، بیمه، بانکی و سایر زیر بخش‌ها بر اساس روندهای مهم جهانی در اولویت خواهند بود. این رویداد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ با حضور گروه مالی نماد غدیر و شرکت سرمایه‌گذاری دی و ۱۶ تیم استارتاپی و کسب و کاری این حوزه در محل شرکت سریر برگزار می‌گردد.

ارسال دیدگاه
امتیاز بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.