محتوای برند

از‌کی‌وام و اعتماد هوشمند آینده امکان خریداقساطی بیمه با سفته الکترونیکی را فراهم کردند

خرید اقساطی بیمه با استفاده از سفته آنلاین از راهکارهای جدیدی است که ازکی‌وام برای اولین‌بار آن را با همکاری شرکت اعتماد هوشمند آینده صمت است به مرحله اجرا رسانده است. با کمک این سرویس افراد می‌توانند بدون نیاز به ضامن یا چک، بیمه خود را به‌صورت اقساطی و کاملا آنلاین خریداری کنند.

به‌گزارش روابط عمومی ازکی‌وام، در این راهکار افراد برای خرید اقساطی بیمه می‌توانند در کمترین زمان ممکن، بدون ضامن و چک، تنها با ارائه سفته الکترونیکی و امضای دیجیتال، بیمه‌نامه خود را دریافت کنند. از ویژگی‌های خرید اقساطی بیمه با سفته ازطریق ازکی‌وام پرداخت اقساط در بازه‌های طولانی‌مدت ۹ و ۱۱ ماهه است. درواقع افراد می‌توانند بدون سود و کارمزد در بازه‌های بلندمدت بیمه‌نامه خود را به‌صورت اقساطی دریافت کنند.

احراز هویتی ساده و کاملا آنلاین

عکس داشبورد ورودی خرید اقساطی بیمه با سفته ازکی

احراز هویت افراد برای خرید اقساطی بیمه در ازکی‌وام به‌صورت کاملا آنلاین انجام می‌شود و برای احراز هویت تنها استعلام شماره موبایل و کد ملی فرد کافی است. در ادامه نیز با دریافت امضا و سفته الکترونیکی بابت ضمانت، مراحل خرید قسطی بیمه نهایی می‌شود.

افراد برای ثبت‌نام و خرید اقساطی بیمه در ابتدا لازم است با مراجعه به سامانه ازکی نسبت به انتخاب بیمه خود اقدام کنند که درحال‌حاضر می‌توانند بیمه شخص ثالث را برای خرید اقساطی برگزینند. افراد پس از وارد کردن مشخصات خودروی خود به مرحله پرداخت می‌رسند که در این قسمت با انتخاب گزینه «خرید اقساطی بدون چک | ازکی‌وام» به سایت و پنل خود در ازکی‌وام هدایت می‌شوند و ثبت‌نام خود را تکمیل می‌کنند.

در ادامه جهت احراز هویت، شماره موبایل و کد ملی فرد تایید می‌شود. پس از استعلام احراز هویت، در فرایند ثبت‌نام امضای الکترونیکی برای فرد ساخته می‌شود تا او بتواند با ارائه سفته الکترونیکی و هزینه‌ای بابت پیش‌پرداخت، بیمه‌نامه خود را به‌صورت اقساطی دریافت کند.

در فاز اول، ازکی‌وام این راهکار را برای خرید اقساطی بیمه شخص ثالث فراهم کرده است، اما به زودی قرار است این امکان برای انواع دیگر بیمه‌ها مانند بیمه بدنه نیز فراهم شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.