پادکست زندگی نامه جف بزوس بنیان‌گذار سایت آمازون و پولدارترین فرد جهان

رازهای زندگی جف بزوس كارآفرين خلاق

0

اگر شما هم از مخاطبان بیوگرافیهای مشاهیر هستید، احتمالا بهخوبی از هدف ریزبینی و دقت در زندگی این افراد آگاه هستید؛

اشخاصی که توانستهاند در زندگی خود صاحب موفقیتهایی شوند، با کلیشههای مختلفی مبارزه کردهاند و تشابهاتی با یکدیگر داشتهاند

این تشابهات را میتوان شرط لازم برای به دست آوردن موفقیت دانست، البته شرط لازم اما نه شرط کافی! یکی از مزایای مطالعه این بیوگرافیها همین موضوع است که به شما کمک میکند تا بهراحتی عادات کلیدی این افراد را که منجر به موفقیت آنها شده است، شناسایی کنید و نگرش و عملکرد این افراد را در شرایط بحرانی بیاموزید

پادکست رادیو شنبه این کار را برای شما راحتتر کرده است

این پادکست در اپیزودی که متعلق به یکی از موفقترین افراد در دنیای امروز، یعنی جف بزوس است، به زندگینامه او میپردازد و از رازها و ناگفتههای آن میگوید. در این اپیزود که ۳,۵۷۹ بار در شنوتو شنیده شده است، زندگینامه این فرد ثروتمند و مشهور را میشنوید؛ زندگیاي که با تناقضهای زیادی همراه بوده است

او به عنوان ثروتمندترین فرد جهان، بنیانگذار بزرگ‌ترین فروشگاه خرده‌فروشی آنلاین جهان و مالک ثروتی ۲۰۰ میلیارد دلاری، حاصل یک ازدواج نافرجام بود که عمر آن حتی به ۲سال هم نکشید. او که نام خانوادگی خود را هم از ناپدریاش به ارث برده بود، دو تفكر عمومی برای عدم موفقیت را نقض میکرد: فرزند طلاقبودن و زیر دست ناپدری بزرگشدن.

البته این موارد تنها تناقضهای زندگی جف بزوس نبودند

هرچند که جف بزوس توانسته باشد در زندگی پرفراز و نشیب خود قوانین بسیاری را نقض کند، اما سند محکمی بر یکی دیگر از این باورهای نانوشته است: کچلها خوششانس هستند!

در این پادکست میتوانید زندگینامه جف بزوس را بشنوید؛ زندگینامهای که از بدو تولد او تا کنارهگیریاش از  آمازون را روایت میکند و همچنین بزرگترین رویای او را بشناسید؛ رویایی که تا به امروز دستنیافتنی باقی مانده است.

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.