define 10 اصل اساسی که آژانس VCCP به آنها پایبند است |هفته‌نامه شنبه
بازاریابی

10 اصل اساسی که آژانس VCCP به آنها پایبند است

VCCP از جمله آژانس‌های موفق بازاریابی است که در دهه اخیر در عرصه جهانی فعالیت خود را آغاز کرده است. این شرکت که در سال 2002 در لندن راه‌اندازی شده‌، در حال حاضر دفاتر متعددی در سراسر اروپا داشته و با راه‌اندازی یک دفتر در استرالیا، به خارج از قاره اروپا نیز راه پیدا کرده است. دیدگاه اصلی این آژانس در تحول و دگرگونی خلاصه شده است به این معنا که آنها با ایجاد تغییرات لازم در روند برنامه‌های بازاریابی مشتریانشان، تحولی نوین و قابل توجه را در برنامه‌های مورد نظر رقم خواهند زد که در نهایت باعث بهبود روند فروش و برندسازی برای مشتریان خواهد شد. اهمیت دادن این آژانس به ایجاد تغییر و تحول و رفتن به سوی تجربه‌های تازه، به اندازه‌ای در این آژانس اهمیت دارد که این شرکت در وب‌سایت اصلی خود، آنچه را که باعث برخاستن آنها از رختخواب در هر صبح می‌شود، تحول در کسب‌‌وکار می‌داند. از دیدگاه صاحبان این آژانس همین که یک مصرف‌کننده به صورت فوری و سریع از محصولی که آنها تبلیغ آن را برعهده دارند، پرس‌وجو کرده و در فروشگاه‌های مختلف به جست‌وجوی آن پرداخته، به این معناست که آنها در رسالت اصلی خود یعنی ایجاد تحول در کسب‌وکار موفق شده‌اند؛ تحولی که باعث جذب بیشتر مخاطبان یک کسب‌وکار و برند خاص می‌شود.

تیم VCCP بخشی از موفقیت خود را مدیون اصول ده‌گانه‌ای است که در بدو تأسیس این آژانس برای خود ترسیم کرده است، در واقع با رعایت این اصول اساسی، دو عنصر مهم تبلیغاتی یعنی مدیریت زمان و مدیریت تفکر  به درستی صورت گرفته و با صرف زمان کمتری برای تفکر اولیه، کار بازاریابی این آژانس انجام می‌شود. اصول فوق به شرح زیر هستند:

1- عدم تعصب: زیرا درخشان‌ترین ایده‌ها از ذهن‌های باز سرچشمه می‌گیرند.

2- مسئولیت‌پذیری: اعضای یک تیم موفق در قبال فعالیت‌های یکدیگر باید مسئولیت‌پذیر باشند.

3- آن‌تایم‌ بودن: یک تیم موفق تبلیغاتی باید تعهدات خود را به‌موقع عملی سازد و حتی اگر زودتر از زمان در نظر گرفته شده آنها را ارائه دهد، موفق‌تر خواهد بود.

4- انگیزه: تیم‌هایی که انگیزه لازم را دارند، حتی اگر کوچک و تازه‌کار باشند، موفقیت آنها در آینده حتمی است.

5- شفافیت: این یک اصل اساسی است که پیچیده‌‌بودن آسان‌تر است نسبت به اینکه ساده و واضح باشید؛ بنابراین یکی از اصول موفقیت یک تیم تبلیغاتی این نکته است که بتواند به جای پیچیده‌کردن کارهای خود، آنها را به‌سادگی و با وضوح و شفافیت در معرض نمایش عموم قرار دهد.

6- سهل‌الوصول بودن: به این معنا که نسبت به افرادی که قصد نزدیک‌شدن به شما را دارند، در دسترس باشید؛ چراکه هر ذهنی ایده‌ای دار‌د و ممکن است پیش‌‌پا افتاده‌ترین ایده‌ها در موفقیت شما تأثیرگذار باشد.

7- شادی: یک تیم موفق باید از کاری که انجام می‌دهد، لذت ببرد، هر چقدر محیط کاری تیم بازاریابی شما شادتر باشد، نتایج بهتری به دست خواهید آورد.

8- صداقت: نسبت به کاری که انجام می‌دهید درستکار باشید و صادقانه به اشتباهات خود اقرار کنید.

9- سرفرازی: به این معنا که نسبت به کارهایی که انجام داده‌اید و یا در حال انجام آن هستید، افتخار کنید.

10- سریع و فرز بودن: چراکه به تأخیر انداختن کارها، باعث رکود شرکت شده و در نهایت قابلیت و اثرگذاری لازم را از دست خواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.