اخبار استارتاپی

سلام گردشگری!

رویداد استارتاپی گردشگری استان آذربایجان شرقی با عنوان سلام گردشگری، یک رویداد نوآورانه و کارآفرینانه با محوریت توسعه گردشگری استان است که به مدت ۳ روز برگزار خواهد کرد.

رویداد استارتاپی گردشگری استان آذربایجان شرقی با عنوان سلام گردشگری، یک رویداد نوآورانه و کارآفرینانه با محوریت توسعه گردشگری استان است که اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان آذربایجان شرقی با مشارکت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، دانشگاه تبریز، جهاد دانشگاهی، شهرداری تبریز، دبیرخانه تبریز ۲۰۱۸ و موسسه بین‌المللی الف به مدت ۳ روز برگزار خواهد کرد.

این رویداد به منظور شناسایی طرح‌ها و ایده‌های خلاق و حمایت از فرصت‌های کارآفرینی در حوزه گردشگری در روزهای ۴ تا ۶ مهرماه موسسه بین‌المللی الف برگزار خواهد شد.

تیم‌های برگزیده این رویداد به مرحله ملی استارتاپ ویکند گردشگری معرفی خواهند شد. همچنین این تیم‌ها می‌توانند در مرکز رشد دانشگاه تبریز و جهاد دانشگاهی مستقر شوند.

علاوه بر این، به تیم‌های برتر از سوی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان شرقی گواهینامه رسمی و همچنین جوایز نقدی اعطا خواهد شد. همچنین ۳ برگزیده نخست این رویداد در مرحله ملی با سایر استارتاپ‌ها به رقابت خواهند پرداخت.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رویداد استارتاپی گردشگری آذربایجان شرقی به آدرس اینترنتی hitourismstartups.ir مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.