محتوای برند

دکترساینا؛ مشاوره تخصصی پزشکی

دکتر ساینا
سامانه دکترساینا با بیش از 150 پزشک متخصص در زمینه‌های مختلفی همچون‌ زنان و زایمان، پوست و مو، تغذیه، اورولوژی، و…‌آماده پاسخگویی به سوالات کاربران است

۲۵ الی۲۶ مهرماه مرکز همایش‌های رازی واقع در دانشگاه علوم پزشکی ایران میزبان برگزاری اولین دوره از جشنواره رسانه‌های دیجیتال سلامت بود. دکترساینا یکی از استارتاپ‌هایی بود که در این جشنواره حضور داشت و مورد قضاوت هیات داوران قرار گرفت.

سامانه دکترساینا با بیش از ۱۵۰ پزشک متخصص در زمینه‌های مختلفی همچون‌ زنان و زایمان، پوست و مو، تغذیه، اورولوژی، سلامت جنسی، غدد، قلب و عروق، کلیه، گوش و حلق و بینی، کودکان، دندانپزشکی، چشم‌پزشکی و تخصص‌های دیگر آماده پاسخگویی به سوالات تخصصی کاربران است.

در دکترساینا کاربران می‌توانند در یک بستر امن با پزشک خود گفت‌وگو کنند و به‌صورت تلگرام برای پزشک متن، صوت، مستندات پزشکی اعم از عکس جواب آزمایش، رادیولوژی، سونوگرافی، نوار قلب و مغز و … را ارسال کنند.

دکترساینا اولین استارتاپی بود که موفق به کسب دو مقام در این جشنواره شد.

دکترساینا در این جشنواره موفق به کسب مقام در بخش وب‌سایت‌های برتر و کسب مقام در بخش تلفن همراه از دید هیات داوران شد.

خدمات اصلی دکتر ساینا به چهار بخش زیر تقسیم می‌شود؛

 مشاوره آنلاین

سامانه دکتر ساینا این امکان را به شما می‌دهد که با پرداخت هزینه بسیار کم از متخصصان مشهور و درجه یک کشور در یک بستر ایمن به صورت تایپ متن، ارسال عکس و صوت مشاوره آنلاین دریافت کنید.

مشاوره آنلاین دکترساینا چند مزیت اصلی به همراه دارد.

هزینه کم

در اوضاع فعلی شاید برای ما سخت باشد که به خاطر پرسیدن یک سوال کوچک و ناقابل ۴۰ تا ۶۰ هزار تومان هزینه کنیم و به مطب دکتر مراجعه کنیم. (البته هزینه‌های حمل‌و‌نقل را فاکتور می‌گیرم)

حالا فرض کنید در خانه نشسته‌اید و تنها با پرداخت هزینه‌ای بین ۱۲ تا ۱۵ هزار تومان با یک دکتر متخصص یا فوق تخصص ارتباط برقرار می‌کنید! به همین راحتی می‌توانیم در هزینه‌هایمان صرفه‌جویی کنیم.

 ارسال عکس

گاهی برایمان پیش آمده که آزمایشی می‌دهیم و قرار است برای دریافت جواب آن به پزشک مراجعه کنیم. باز باید مراحلی مانند‌ نوبت گرفتن، پرداخت هزینه زیاد، صرف وقت و هزینه‌های حمل‌و‌نقل را از پیش رو برداریم.

لازم به این کار‌ها نیست، پزشک متخصص خود را از سامانه مشاوره آنلاین دکتر ساینا انتخاب کنید و از جواب آزمایش یک عکس بگیرید و برای پزشک خود ارسال کنید. پزشک هم در کوتاه‌ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهد داد.

البته نه‌تنها جواب آزمایش بلکه هر عکسی مانند‌ رادیولوژی، سونوگرافی، نوار قلب و مغز و تمامی تصاویر که بخواهید را می‌توانید برای پزشک ارسال کنید.

 ارسال صدا

شاید بپرسید که سوال‌های حوزه پزشکی معمولا نیاز به توضیح مفصل دارد. از حوصله ما خارج است که بخواهیم بنشینیم و زمان صرف تایپ‌کردن متن برای پزشک کنیم. در ضمن رساندن مفهوم از طریق تایپ‌کردن یک جور منتقل می‌شود و شفاهی گفتن همان موضوع جور دیگری‌!

اگر از ما بپرسید می‌گوییم نیاز به تایپ‌کردن نیست‌! سامانه دکتر ساینا امکانی را ایجاد کرده ‌که کاربران می‌توانند همانند تلگرام پیام خود را به صورت صوتی ارسال کنند و دیگر وقت زیادی را برای تایپ‌کردن متن اختصاص ندهند و همچنین در بهترین حالت ممکن منظور خود را به پزشک برسانند.

سامانه دکترساینا با بیش از ۱۵۰ پزشک متخصص در زمینه‌های مختلفی همچون‌ زنان و زایمان، پوست و مو، تغذیه، اورولوژی، و…‌آماده پاسخگویی به سوالات کاربران است

 نوبت‌دهی آنلاین

ساعت ۳ صبح هم می‌شود نوبت آنلاین گرفت، به شرطی که از دکترساینا استفاده کنید.

سیستم نوبت‌دهی آنلاین دکترساینا به شما کمک می‌کند تا در هر زمان و مکانی که هستید، به‌صورت آنلاین از پزشکان، کلینیک‌ها و بیمارستان‌ها نوبت آنلاین اخذ کنید و دیگر از شر تماس‌های تلفنی و مراجعه حضوری خلاص ‌شوید. البته در حال حاضر پزشکان و مراکز محدودی در سامانه دکترساینا فعال هستند که این مقدار تا پایان سال افزایش چشمگیری خواهد داشت.

 بانک سلامت

دکتر ساینا مجموعه‌ای کامل از اطلاعات و داده‌های حوزه بهداشت و درمان شامل معرفی بیماری‌ها، داروها، پزشکان، مراکز درمانی و داروخانه‌ها را جمع‌آوری کرده است.

  محتوای سلامت

صفحه «دانستنی‌های سلامت» دکترساینا در راستای آگاه‌سازی مردم در حوزه سلامت و مسئولیت اجتماعی که متوجه خود می‌داند، اقدام به تولید محتوا در قالب ‌پادکست صوتی، مقاله و ویدئو توسط پزشکان متخصص کرده است که به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار داده می‌شود.

دکتر ساینا امید دارد که بتواند فرآیند دسترسی به پزشکان خوب و متخصص را برای مردم سهل کند و همچنین بتواند اطلاعات پزشکی مردم را بالا ببرد تا با پیشگیری کمتر شاهد شیوع بیماری در جامعه باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.