امورات کارمندان‌تان را سروسامان دهید

0

 

  • Homebase

با هوم‌بیس، شما می‌توانید یک برنامه کارمندی را در عرض چند ثانیه ایجاد کرده، ساعات کاری تیم خود را پیگیری و هزینه‌های نیروی کار خود را در زمان واقعی مدیریت کنید.  این اپلیکیشن همچنین به مدیران امکان می‌دهد تا به کارمندان پیام ارسال کنند، کارمندان می‌توانند با همکاران خود در زمان واقعی چت کنند، درخواست مرخصی کنند، یا شیفت‌های کاری خود را تغییر دهند. کارفرمایان می‌توانند مرخصی‌های باحقوق و بدون حقوق را پیگیری کرده و شیفت‌های کاری کارمندان را بررسی کنند تا از گزارش دقیق آنها مطمئن شوند.  همچنین این ابزار برای کارمندان مناسب است زیرا به آنها امکان دسترسی به برنامه‌های کاری، تعویض شیفت کاری، درخواست مرخصی و غیره را می‌دهد.

هوم‌بیس یکی از راه‌های آسان برای مدیریت برنامه کاری شماست.  با استفاده از آن شما می‌توانید در حین سفر برنامه‌ خود را با تیم کاری‌تان بررسی کنید.

قابلیت‌های مهم این اپلیکیشن عبارتند از:

 مشاهده برنامه‌ کاری 

 مشاهده فردی که با او کار می‌کنید 

 مشاهده ساعات کاری و تخمین درآمد 

 درخواست و مدیریت تغییر شیفت کاری و مرخصی 

 چت با همکاران در زمان واقعی 

 ایجاد چت‌های گروهی 

  • Mvelopes

اگر از تلفن یا تبلت استفاده می‌کنید، ام‌ولوپس می‌تواند به شما کمک کند تا عادات خرج‌کردن خود را کنترل کنید و کاهش دهید. ام‌ولوپس روی دسته‌بندی وام‌ها و بدهی‌های شما بیشتر از سایر اپلیکیشن‌ها تمرکز می‌کند. اگر به دنبال نظم خاص همراه با داده‌های مخارج مالی هستید، این ابزار برای شما مناسب خواهد بود. با دانلود این اپلیکیشن شما می‌توانید به مدت یک ماه به طور رایگان از آن استفاده کنید، موسسات مالی خود را اضافه کرده و یک بودجه‌ای تهیه کنید که شما را در طول مسیر مالی همراهی کند. تمام تراکنش‌هایتان  در حساب ام‌ولوپس شما وجود خواهند داشت و به آسانی می‌توانید تمام موجودی‌های حساب خود را پیگیری کنید. ام‌ولوپس از یک شیوه بودجه‌بندی نامه‌ای استفاده می‌کند تا به شما کمک کند ‌بودجه شخصی و کاری خود را برنامه‌ریزی و پیگیری کنید. شما می‌توانید بودجه خود را تعیین و مدیریت کنید و نیز بازخوردی را درباره اینکه پول خود را در کجا خرج می‌کنید و چقدر پول برای شما باقی مانده است، دریافت خواهید کرد.

ام‌ولوپس ۴ حق اشتراک داخل اپلیکیشن مختلف را ارائه می‌دهد:

  اشتراک ساده ماهانه

  اشتراک ساده سالانه

  اشتراک پیشرفته ماهانه 

  اشتراک پیشرفته سالانه

شیکاگو تریبون این اپلیکیشن را به عنوان ابزار بودجه‌بندی سال جدید معرفی کرده است.

 

  • Shyp

کاربران آمریکایی می‌توانند با استفاده از ابزار شیپ ‌از مراجعه‌های غیرضروری به اداره پست خودداری کنند.  حاملان این شرکت نزد کاربران می‌آیند تا آنچه را که می‌خواهند ارسال کنند، بگیرند، آن را بسته‌بندی کرده و با کمترین قیمت ارسال کنند.  با اینکه این اپلیکیشن در حال حاضر فقط در سن‌فرانسیسکو، لس‌آنجلس، نیویورک و شیکاگو در دسترس است، مشتریان به شدت به این خدمات ساده که تمام این مراحل را در عرض ۲۰‌دقیقه انجام می‌دهد، علاقه‌مند شده‌اند.  شیپ همیشه تجربه ارسال را به ویژه از دفاتر کاری، آسان‌تر می‌کند.

شیپ مجموعه‌ای از راهکارهای ارسال است که ‌بدون‌وقفه با جریان کار شما یکپارچه‌سازی شده است.  پیک‌ها را مقایسه کرده و بهترین نرخ‌ها را به شما ارائه داده‌ و خدمات دریافت و بسته‌بندی را در بازارهای منتخب ارائه می‌دهد.

با این ابزار می‌توانید ۱۵درصد در هزینه‌های ارسالی خود صرفه‌جویی کنید.  تمام محموله‌های خود را از یک مجموعه پیگیری کرده و به طور خودکار فروش ای‌بی و شاپیفای خود را وارد کنید.

هر فردی می‌تواند از این ابزار استفاده کند؛  ارسال آسان برای فروشندگان بازار کار آنلاین و هر فردی که به دنبال ارسال محموله با بهترین قیمت است.  در کسب‌و‌کارهای مختلف نیز خرده‌فروشان آنلاین و سایر کسب‌و‌کارهای کوچک و متوسط می‌توانند از خدمات ارسال محموله مقرون‌به‌صرفه شیپ استفاده کنند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.