اخبار استارتاپی

اسکیل پیل

اسکیل پیل (Skill Pill) یادگیری متحرک را در حین سفر امکان‌پذیر می‌کند. برای استفاده از اپلیکیشن اسکیل پیل، شما ابتدا باید یک حساب کاربری داشته باشید. این اپلیکیشن با حساب‌های اسکیل پیل موجود سازگار است و به شما امکان می‌دهد تا کتابخانه محتوای خود را در تلفن خود مشاهده کرده، علاقه‌مندی‌ها را ذخیره کرده تا بعدا آن را تماشا کنید، اعلان‌های فوری را دریافت کرده و حافظه خود را درباره نقاط یادگیری اصلی بازیابی کنید.

چندین ویدئو‌ی کوتاه که مفاهیم کسب‌و‌کار مهم را پوشش می‌دهند، به طور رایگان همراه با این اپلیکیشن برای کاربرانی که یک حساب اسکیل پیل ندارند، عرضه می‌شود.

این اپلیکیشن اکنون در تلفن و تبلت قابل استفاده است و یک سیستم منوی ارتقا یافته دارد.

با گزینه‌هایی برای آی‌اواس، اندروید، ویندوز‌فون و بلک‌بری، اپلیکیشن اسکیل پیل به شما امکان می‌دهد تا ویدئوهای آموزشی را به دانش‌آموزان خود ارائه دهید. عناوین متنوع هستند از خدمات مشتریان گرفته تا مدیریت، تا فروش و بازاریابی و می‌توان این مطالب را ترکیب کرد تا یک دوره منحصر‌به‌فرد را برای هر دانش‌آموز ارائه داد.

اسکیل پیل همچنین می‌تواند دوره‌های آموزشی سفارشی را ایجاد کند. این اپلیکیشن رایگان است‌ و برخی از «اسکیل پیل‌ها» در قسمت دانلود قرار دارند اما شما باید برای دسترسی به مجموعه کامل دوره آموزشی‌ مبلغی را پرداخت کرده و سپس وارد اسکیل پیل شوید. برای آشنایی با بلاکچین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.