اخبار استارتاپی انتخاب سردبیر

اختلافات جدید در سروش

استعفای مرتضی رحیمی مدیر عامل این پیام رسان

استعفا مدیرعامل سروش

شنیده‌ها حاکی از این است که مرتضی رحیمی، مدیرعامل پیام‌رسان سروش در تیرماه امسال از سمتش استفعا کرده است. اتفاقی که در صورت تأیید، به معنای پایان همکار‌‌ی سه‌ساله‌ی صداوسیما و تیم فنی سروش خواهد بود.

‌سازمان صداوسیما، مالک و سرمایه‌گذار پیام‌رسان سروش، پرمخاطب‌ترین پیام‌رسان ایرانی است که توسعه‌ی‌‌ آن را ‌‌بخش خصوصی برعهده دارد. طی یک سال گذشته رحیمی بارها در اظهارنظرهای مختلف از عمل نکردن صداوسیما به تعهداتش گله کرده بود و علت بسیاری از مشکلات سروش را همین اتفاق عنوان کرده بود.

در روزهای گذشته نیز اخباری مبنی بر استعفای رحیمی از مدیریت سروش مطرح شده که در صورت صحت آن نشان می‌دهد اختلافات صداوسیما و تیم فنی پیام‌رسان، وارد مرحله‌ی جدیدی شده است.
علاوه بر این تیم فنی سروش در ابتدای سال جاری اعلام کرد توسعه‌ی پیام‌رسان سروش را متوقف کرده و از محصول جدیدی با عنوان موقت «سروش‌پلاس» ‌رونمایی کرد که بنا بر گفته‌های رحیمی، از پایه توسط بخش خصوصی و بدون مشارکت صداوسیما توسعه پیدا کرده است.

محصولی که به گفته‌ی رحیمی مشتریان بزرگی هم برای سرمایه‌گذاری پیدا کرده است. او در حاشیه‌ی چند رویداد استارتاپی در هفته‌ها‌ی گذشته عنوان کرده بود که پیشنهادات خوبی برای سرمایه‌گذاری دریافت کرده که پیشتر به سبب مخالفت صداوسیما با آنها وارد مذاکره نشده بود اما اکنون و برای محصول جدیدش در حال بررسی آن‌ها است.

باید منتظر واکنش صداوسیما به خبر استعفای رحیمی ماند تا مشخص شود تصمیم این سازمان برای آینده‌ی سروش چه خواهد بود.

1 دیدگاه

  • اخوان 22 جولای 2019

    شاید آقای رحیمی یادشون نیاد ولی در واقع پروژه سروش ایده یک گروه خاص بیرون صدا و سیما بود که با قدرت عامل نفوذی خودشون مناقصه ای بنام سروش و با بودجه آن سازمان را ه انداختن بعد بصورت یهویی شرکت مهیمن که یکی از شرکت های خاص وابسته به قدرت بچه های بالا بود با قیمت ۶ برابر دیگر شرکتها ، برنده مناقصه شد و چند سالی بدنبال ایجاد انحصار با توجه با جایگاه آن سازمان بود ولی نتونست این انحصار را دائمی کنه.

    ناتوانی این شرکت در کدیریت پروژه سروش به وجهه صدا و سیما نیز آسیب های زیادی وارد کرد و حالا از انتظار کمک های بیشتر از آن سازمان می گن و مظلوم نمایی می کنن.مهیمن و آدمهاش خیلی سود کردن و ضرری که موند برا مردم شد و یک سازمان .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.