۵ استارتاپ موفق رمز ارز در سال ۲۰۲۰

ارزهای دیجیتالی بستری برای وامهای دانشجویی

0

اینترنت بستر مناسبی برای جمع‌آوری اطلاعات در زمینه ارزهای دیجیتالی و بلاکچین است. با این حال، داده‌های نادرست و غیرقابل اعتماد زیادی در شبکه جهانی اینترنت وجود دارد. ارزهای دیجیتالی در بستر بلاکچین رشد و به شما کمک می‌کنند براساس داده‌ها، پول خود را تسویه کنید. بلاکچین تراکنش‌ها را انجام می‌دهد و هیچ‌چیزی از دید عموم پنهان نمی‌ماند.

بلاکچین به یکی از موضوعات جذاب تبدیل شده ‌و پلتفرم‌های ارائه‌کننده خدمات بلاکچین در سراسر جهان در حال افزایش هستند. این استارتاپ‌ها را در هر جایی می‌توان پیدا کرد، زیرا فناوری بلاکچین به هدفی در صنایع مختلف تبدیل شده است. با این همه، نمی‌توانیم انکار کنیم که تمام استارتاپ‌های حوزه بلاکچین و رمز ارز موفق نمی‌شوند. این استارتاپ‌ها که هر روز به تعدادشان افزوده می‌شود، گاه شکست سختی را تجربه می‌کنند. البته ما قصد نداریم درباره استارتاپ‌های شکست‌خورده یا ادغام‌شده در حوزه ارزهای دیجیتالی صحبت کنیم. نکته قابل توجه در خصوص استارتاپ‌های بلاکچین و رمز ارز، استفاده صحیح از آنها برای اهداف مشخص است. امکان استفاده از فناوری بلاکچین در صنایع و تجارت وجود دارد. اینترنت بستر مناسبی برای جمع‌آوری اطلاعات در زمینه ارزهای دیجیتالی و بلاکچین است. با این حال، داده‌های نادرست و غیرقابل اعتماد زیادی در شبکه جهانی اینترنت وجود دارد. ارزهای دیجیتالی در بستر بلاکچین رشد و به شما کمک می‌کنند براساس داده‌ها، پول خود را تسویه کنید. بلاکچین تراکنش‌ها را انجام می‌دهد و هیچ‌چیزی از دید عموم پنهان نمی‌ماند. پروژه‌های زیادی از فناوری بلاکچین بهره‌مند می‌شوند زیرا تراکنش‌ها در بستر این فناوری رایگان است. سرمایه‌گذاری در رمز ارزها نیز سودمند به نظر می‌رسد. ارزهای دیجیتالی در چند سال گذشته به یکی از موضوعات خبرساز تبدیل شده‌اند و بسیاری از مردم جهان را مجذوب خود کرده است. رمز ارزها در سال‌۲۰۲۰ به اوج محبوبیت خود رسیده‌اند. در ابتدای سال‌۲۰۲۰، بیت‌کوین هلوینگ
(Bitcoin halving) اتفاق افتاد. بیت‌کوین هلوینگ اتفاقی بود که خیلی‌ها منتظرش بودند. بیت‌کوین هلوینگ با هدف کاهش ساخت کوین جدید در صنعت رمز ارز انجام می‌شود. صنعت ارزهای دیجیتالی و بازار رمز ارز ها آماده راه‌اندازی ارزهای دیجیتالی جدید در سال‌۲۰۲۰ است. با این حال، اکثر دولت‌ها نسبت به این صنعت بدبین هستند. به عنوان مثال، در سال۲۰۱۹، درخصوص بیت‌کوین و لیبرا در کاخ سفید صحبت‌هایی شد که مخالفت‌های شدیدی را در پی داشت. چیزی که مسلم است، غیرقابل پیش‌بینی‌بودن چشم‌انداز اقتصاد جهانی است. باید دید ارزهای دیجیتالی می‌توانند جایگزینی برای پول نقد شوند و نقشی در اقتصاد بین‌المللی داشته باشند یا نه؟ اما قبل از هر چیزی باید بدانیم که استارتاپ‌های حوزه بلاکچین و رمز ارز دست از تلاش بر‌نمی‌دارند و منتظر زمان مناسب برای پذیرش ارزهای دیجیتالی نمی‌مانند. این استارتاپ‌ها در نقاط مختلف دنیا با وجود مشکلاتی از جمله رگولاتوری به کار خود ادامه می‌دهند. در این گزارش قصد داریم ۵ استارتاپی را که در زمینه ارزهای دیجیتالی فعالیت و پروژه‌‌های قابل توجهی را مدیریت می‌کنند، به شما معرفی کنیم.

لندونومی (Lendonomy)

لندونومی

استارتاپ نروژی لندونومی کار خود را در سال‌۲۰۱۸ آغاز کرد. این استارتاپ که توسط آنژلیکا اوسمانووا (Anzhelika Osmanova) تاسیس شده، پلتفرمی برای جوانانی است که توانایی مالی ندارند. لندونومی به جوانان امکان قرض‌دادن و قرض‌گرفتن را می‌دهد. به بیان ساده‌تر، لندونومی پلتفرم اشتراک‌گذاری پول برای افراد نیازمند است. این وب‌سایت علاوه بر تشویق شبکه‌های اجتماعی، جوانان سراسر جهان را به یکدیگر متصل می‌کند. همچنین لندونومی شرایطی را برای مدیریت پول فراهم می‌کند تا جوانانی که برای ادامه تحصیل به منابع مالی نیازمندند، از وام‌های تحصیلی بهره‌مند شوند. لندونومی ابزاری برای مدیریت مالی است. این استارتاپ الهام‌بخش جوانان برای کمک به یکدیگر است.

فیلدکوین(Fieldcoin)

فیلد کوین

پلتفرم فیلدکوین که در لندن آغاز به کار کرده، از فناوری بلاکچین برای معامله و سرمایه‌گذاری استفاده می‌کند. فیلدکوین استارتاپی است که سرمایه‌گذاری و نقل‌وانتقال مالی را ساده می‌کند چرا‌که این استارتاپ هزینه تراکنش‌ها را کاهش می‌دهد. با استفاده از فناوری بلاکچین، فیلدکوین می‌تواند مدیریت مالی و به‌خصوص بازار را انجام دهد. آنها همچنین با بهره‌گیری از تکنولوژی بلاکچین تراکنش‌ها را امن‌ و آسان انجام می‌دهند. فیلدکوین سال‌۲۰۱۷ با هدف توسعه سرمایه‌گذاری و همکاری با کراودفاندینگ‌ها تاسیس شد.

سواپ‌رادار (SwapRadar)

سواپ‌رادار

سواپ‌رادار منبعی برای اطلاعات مربوط به قیمت ارزهای دیجیتالی است. کاربران سواپ‌رادار می‌توانند بالاترین نرخ ارزهای دیجیتالی را در این پلتفرم ببینند. همچنین سیستم سواپ‌رادار مناسب برای تبادل ارزهای دیجیتالی است. سواپ‌رادار الگوریتمی برای شناسایی بالاترین نرخ تبدیل کریپتو دارد و فضای امنی برای معامله با بهترین قیمت بازار است. نقش بلاکچین را در این استارتاپ نمی‌توان نادیده گرفت. استارتاپ سواپ‌رادار به وسیله متخصصان حوزه کریپتو طراحی شده است. از آنجا که موسسان سواپ‌رادار تجربه‌های زیادی در زمینه ارزهای دیجیتال دارند، وب‌سایت خود را به‌گونه‌ای طراحی کرده‌اند که نیازی به ثبت‌نام نداشته باشد و کاربران به‌سادگی بتوانند ارز مورد نظرشان را پیدا کنند.

اومیسه‌گو (Omisego OMG)

اومیسه‌گو

اومیسه‌گو زیرمجموعه‌ای از شرکت اومیسه است. شرکت اومیسه سال ۲۰۱۳ در زمینه پرداخت‌های موبایلی و فین‌تک تاسیس شد. این شرکت تایلندی اومیسه‌گو را سال گذشته راه‌اندازی کرد. این شرکت دنیای واقعی روش‌هایی را برای پرداخت‌ آنلاین فراهم می‌کند تا همزمان هزاران نفر بتوانند تراکنش‌های مالی خود را انجام دهند. اومیسه‌گو در حال حاضر ارزشی معادل ۲۴۸ میلیون دلار دارد. این استارتاپ سال گذشته کار خود را با هدف معاملات ارزهای دیجیتال شروع کرد. اومیسه‌گو توانست جایزه استارتاپ دیجیتالی سال را دریافت کند و توسط مجله فوربس تایلند معرفی شود. تاکنون استارتاپ اومیسه‌گو توانسته بیش از ۲ میلیارد کاربر در سراسر جهان داشته باشد که از این تعداد میلیون‌ها کاربر آسیایی هستند. تمرکز استارتاپ اومیسه‌گو ایجاد سیستم‌های پرداخت در شبکه‌های مختلف است که توانایی پرداخت ارزهای متفاوت را داشته باشند.

پنتوس (Pantos)

پنتوس

پلتفرم پنتوس شبکه تبادل ارزهای دیجیتالی از طریق بیت‌پاندا(Bitpanda) است. پروژه پنتوس در تمامی بلاکچین‌ها توسعه یافته است. به عنوان مثال، پنتوس استارتاپ مناسبی برای تبادل اتریوم و لیسک است. در پروژه پنتوس آموزشگاه‌های مختلفی شرکت داشته‌اند که از میان آنها می‌توان به دانشگاه وین اشاره کرد. محققان این دانشگاه در این پروژه شرکت داشتند. پلتفرم پنتوس امکان پرداخت‌های آنلاین با قیمت مناسب را برای همه کاربرانش فراهم می‌کند.

نتیجه

مبادلات ارزهای دیجیتالی نیازمند تحقیق هستند. برای یافتن بهترین قیمت باید به دانش برخی محققان اعتماد کرد تا معاملاتی که انجام می‌دهید به سود منتهی شود. اگر تصور می‌کنید در تجارت ارزهای دیجیتالی موفق خواهید شد و استعداد حضور در این عرصه را دارید، فراموش نکنید لیستی از کانال‌های مرتبط با ارزهای دیجیتالی را جمع‌آوری کنید. سپس بهترین قیمت ارزهای دیجیتالی را در این کانال‌ها پیدا کنید. از سوی دیگر اطلاعات خود را در خصوص رمز ارزها و فناوری بلاکچین افزایش دهید و به‌روز باشید. اگرچه دستیابی به بهترین وب‌سایت‌ها و استفاده از خدمات آنها ساده به نظر می‌رسد اما به یاد داشته باشید که کیفیت خدمات و اطلاع‌رسانی صحیح به کاربران، نکات کلیدی در انتخاب وب‌سایت تبادل ارز دیجیتالی هستند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.