رشد کسب‌وکار انتخاب سردبیر

معرفی دوره دانشگاه میشیگان

کسب‌و‌کار خود را شروع کنید

این روزها بسیاری از افراد در پاسخ به اینکه آیا از زندگی حرفه‌ای خود رضایت دارند ‌یا خیر، جواب می‌دهند که در فکر راه‌اندازی کسب‌و‌کار خود هستند؛ کسب‌و‌کاری که با نیازها و علايق آنها انطباق بیشتری داشته باشد.

اما چرا بیشتر ما این کار را به تعویق می‌اندازیم؟  راه‌اندازی یک کسب‌وکار جدید، احتیاج به دانش زیادی در حوزه‌های مختلف دارد؛ دانشی که اگر به‌درستی کسب نشود، کل تلاش ما را در این راه تبدیل به یک ماجراجویی پر از ریسک و بدون فکر می‌کند که ممکن است کل مسیر زندگی و آینده حرفه‌ای ما را به خطر بیندازد.

به همین دلیل لازم است برای اینکه بی‌گدار به آب نزنیم و یا اینکه به طور کامل رویای کسب‌وکار خود را به دست فراموشی نسپاریم، در این زمینه دانش لازم را کسب کنیم.  دوره دانشگاه میشیگان شامل 4 بخش مجزا‌ست.

پس از پایان این 4بخش باید پروژه‌ای را که به شما محول می‌شود، انجام دهید و در نهایت مدرک این دوره را دریافت خواهید کرد. بخش اول به توسعه طرزفکر کارآفرینانه مرتبط است. طول این بخش 3هفته است. بخش دوم به جست‌وجو برای یافتن ایده‌های بزرگ می‌پردازد.

این بخش هم برای مدت 3هفته ادامه دارد. بخش سوم در رابطه با برنامه‌ریزی این روند است و 4هفته طول می‌کشد و بخش آخر به ساختار و چشم‌انداز رشد کسب‌وکار می‌پردازد. برای یادگیری بخش آخر هم 4‌هفته زمان لازم است. تا‌به‌حال 8 هزار و 316 نفر در این دوره شرکت کرده‌اند. هزینه شرکت در این دوره رایگان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.