محتوای برند

استادبانک؛ استارتاپ موفق و کارآفرین ایران در حوزه‌ تدریس خصوصی

استادبانک؛ استارتاپ موفق و کارآفرین ایران در حوزه‌ تدریس خصوصی

تدریس خصوصی، یکی از بهترین راهکارهای آموزش اصولی به دانش‌آموزان است که محدوده‌ فعالیت آن را می‌توان به دو بخش اصلی معلم و دانش‌ آموز تقسیم کرد. هر کدام از این دو بخش، اهداف و اولویت‌های خاص خود را دارند. در واقع، ایجاد ارتباط مناسب میان معلم و دانش‌آموزان، مهم‌ترین گام تشکیل کلاس خصوصی است. اما بهترین شیوه‌ انتخاب معلم خصوصی چگونه است؟ اساتید از چه طریقی و با چه بستر امنی می‌توانند به تعداد بالایی از دانش‌آموزان دسترسی داشته باشند؟

سامانهی تدریس خصوصی استادبانک با چندین سال فعالیت و تجربه در حوزه تدریس خصوصی، یکی از بهترین و موفق‌ترین استارتاپ‌های آموزشی کشور است. جامعه آماری بالا از برترین اساتید کشور، برگزاری کلاس‌های آنلاین و حضوری، نحوه‌ی قیمت‌گذاری منحصربه‌فرد، سیستم ارزیابی اساتید و ارائه خدمات آموزشی مختلف، تعدادی از ویژگی‌های قابل‌توجه‌ سایت تدریس خصوصی استادبانک است. در این مطلب با جنبه‌های مختلف این استارتاپ موفق، از زبان مدیرعامل استادبانک آقای محمد فراهانی بیشتر آشنا خواهیم شد.

داستان استادبانک؛ از تجربه شخصی تا تشکیل یک استارتاپ موفق!

اگر بخواهیم داستان تشکیل استادبانک را به‌طور خلاصه تعریف کنیم، باید گفت که این استارتاپ براساس یک دغدغه‌ی شخصی شکل گرفته است. بنیانگذاران این شرکت در سال‌های تحصیل و دانشجویی، تجربه تدریس خصوصی را داشتند و با مشکلات و دل‌مشغولی هر دو قشر معلم و دانش‌آموز از نزدیک آشنا بوده‌اند.

سامانه‌ی تدریس خصوصی استابانک، بر اساس این تجربیات و با هدف رفع نیاز دانش‌آموزان و معلمان در سال 1394 آغاز بکار کرد. تیم استابانک از ابتدا شروع بکار، برای خود معیارها و اولویت‌های خاصی را تعریف کرده است که منجر به میزان رضایت بالایی کاربران و معلمین شده است.

کیفیت اساتید و تعیین قیمت معلم خصوصی با سیستم ارزیابی استادبانک

استادبانک، همواره مشتاق همکاری با اساتید برتر هر درس در هر پایه‌ی تحصیلی است. اما علیرغم این علاقه، تیم کارشناسان استادبانک معیارهای متعدد و سخت‌گیرانه‌ای را برای جذب معلم خصوصی دارند. کیفیت تدریس، تسلط بر مباحث درسی، نحوه‌ی ارتباط با دانش‌آموز، آشنایی با جدیدترین شیوه‌های تدریس، سابقه و میزان تحصیلات، از مهم‌ترین فاکتورهای تایید معلم در استادبانک است. ایجاد این سیستم ارزشیابی اساتید و درجه‌بندی مدرسین باتوجه به توانایی و تجربه‌ی آن‌ها، وجه تمایز استادبانک با سایر رقبای آن است.

بر اساس این شیوه‌ی امتیازبندی، هر معلم از یک تا پنج ستاره و بالاتر از درجه‌بندی ستاره‌ها، نشان vip دریافت می‌کند که معیار تعیین قیمت‌گذاری هر جلسه از کلاس خصوصی او است. طبیعتا اساتید با تعداد ستاره کمتر، قیمت پایین‌تر و مناسب‌تری دارند. البته در نگاه اول این‌طور به نظر می‌رسد که اساتید یک یا دو ستاره باید از کیفیت پایینی نیز برخوردار باشند. اما دلیل امتیاز کمتر این دسته از معلمان، تجربه کمتر آن‌ها در حیطه‌ی تدریس خصوصی است. کارشناسان سامانه‌ی تدریس خصوصی استادبانک تا از توانایی و سطح خوب آموزش معلمان مطمئن نباشند، آن‌ها را تایید نمی‌کنند.

نحوه‌ معرفی هر معلم در سامانه استادبانک؛ صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌ی خانواده‌

والدین نسبت به انتخاب معلم خصوصی برای فرزند خود بسیار حساس هستند. خانواده‌ها تردید‌هایی مانند کیفیت استاد، سابقه‌ی تدریس و قیمت را دارند. اما در سایت استادبانک، برای همه‌ی این دغدغه‌ها راه‌حلی مناسب پیش‌بینی شده است. کاربران بعد جستجوی معلم درس موردنظر خود، لیستی از برترین اساتید را مشاهده خواهند کرد.

در پروفایل هر استاد اطلاعات کامل او شامل رزومه، میزان تحصیلات، سابقه و شیوه‌ی تدریس و قیمت برای کاربران نمایش داده می‌شود. به این ترتیب شما می‌توانید بهترین معلم خصوصی را با توجه به معیار‌ها و بودجه خود انتخاب کنید. این شیوه‌ی انتخاب معلم خصوصی کمک می‌کند تا در زمان و هزینه‌ی خانواده‌ها صرفه‌جویی شود.

نحوه‌ معرفی هر معلم در سامانه استادبانک چگونه است؟

خدمات متنوع برای دانش‌آموزان، اساتید و والدین؛ مجلات استادبانک!

ایجاد یک چرخه آموزشی درست و ایده‌آل، از خانه‌ی دانش‌آموز شروع می‌شود. والدین آگاه، بدون شک بهترین انتخاب را برای فرزند خود خواهند داشت. از طرفی دیگر، معلمانی که به‌طور پیوسته در حال بروزرسانی اطلاعات و همگام شدن با دنیای مدرن دانش‌آموزان هستند، بسیار بهتر می‌توانند با شاگردان خود ارتباط برقرار کنند.

استادبانک، به خوبی از اهمیت این موضوع آگاه است و در مجلات خود به ابعاد مختلف آن می‌پردازد. مجله والدین استادبانک، کمک می‌کند تا پدر یا مادر با منابع یادگیری، اخبار آموزشی و دیگر اطلاعات موردنیاز آشنا شوند تا راحت‌تر در جریان امور تحصیلی فرزند خود قرار بگیرند. اما یکی از بهترین خدمات آموزشی این سامانه، آکادمی اساتید استادبانک است که با هدف ارتقاء سطح مدرسین ایجاد شده است. به لطف آموزش‌ها و مقالات به روز و تخصصی این مجله، اساتید همگام با دانش‌آموز و جدیدترین شیوه‌های تدریس پیش خواهند رفت.

نحوه برگزاری کلاس‌های آنلاین استادبانک؛ ارتباط تصویری با بهترین کیفیت

استادبانک، شرایط برگزاری تدریس آنلاین را به بهترین شکل و بالاترین کیفیت فراهم کرده است. البته این نحوه‌ از تشکیل کلاس، هنوز به‌خوبی در کشور پذیرفته نشده و بعضی والدین نسبت به آن دید خوبی ندارند. استادبانک برای جلب رضایت دانش‌آموز و خانواده‌ی او، سعی کرده بهترین شرایط را ایجاد کند.

تیم استادبانک برای برگزاری جلسات تدریس خصوصی آنلاین از قدرتمندترین نرم‌افزارها کمک می‌گیرد تا در طول زمان کلاس، هیچ اختلالی به‌وجود نیاید. اساتید و دانش‌آموزان از نرم‌افزارهای SkyRoom و Adobe Connect برای ارتباط برقرار کردن استفاده می‌کنند. کارشناسان استادبانک هم به معلمان توصیه می‌کنند تا برای ارائه بهتر مطالب به شاگردشان از قلم‌نوری، پاورپوینت و ارتباط تصویری باکیفیت بهره ببرند. اجرای درست تدریس خصوصی آنلاین، بسیار برای تیم ارزیابی استادبانک حائز اهمیت است. به همین دلیل، برای  اساتیدی که به‌تازگی در این سامانه استخدام و تایید می‌شوند، جلسه آزمایشی (دمو) برگزار می‌شود تا با آمادگی لازم شروع به فعالیت کنند.

شرایط استخدام معلم خصوصی در استادبانک چگونه است؟

خوشبختانه از اولین سال آغاز بکار استادبانک تا کنون، استقبال معلمان و اساتید برای ثبت‌نام در سامانه‌ی تدریس خصوصی استابانک بسیار خوب بوده است. در این سامانه به همان میزان که به دانش‌آموزان و ارائه بهترین خدمات به آن‌ها توجه می‌شود، اساتید نیز از شرایط استخدام بسیار خوبی بهره می‌برند.

یکی از دغدغه‌های همیشگی معلمان خصوصی، شفاف نبودن قیمت هر جلسه از کلاس آن‌ها است. در حالی که در استادبانک، کاربر شهریه کلاس را مشاهد کرده و سپس اقدام به رزرو می‌کند. نکته مهم‌ دیگر، حفظ اطلاعات شخصی مدرسین است. در واقع شماره‌ تماس معلم فقط برای متقاضیانی نمایش داده خواهد شد که رزرو کلاس را قطعی می‌کنند.

اما بهترین ویژگی استخدام شدن در سایت تدریس خصوصی استادبانک، داشتن جامعه ‌آماری بسیار بالایی از دانش‌آموزان است. این امر باعث می‌شود تا معلمان همیشه شاگرد داشته باشند و جلسات تدریس خصوصی آن‌ها برقرار باشد.

شرایط استخدام معلم خصوصی در استادبانک چگونه است؟

سامانه‌ی تدریس خصوصی استادبانک، بهترین راه ارتباطی معلم و دانش‌آموز

در این مطلب با ویژگی‌ها و نحوه‌ی کار سایت تدریس خصوصی استادبانک آشنا شدیم. با کمک استادبانک، دانش‌آموزان و والدین‌ آن‌ها دیگر نگران انتخاب بهترین معلم خصوصی نخواهند بود. برترین اساتید هر درس، آماده‌ی برگزاری کلاس خصوصی برای فرزندان شما هستند.

معلمان نیز به لطف جامعه آماری بزرگ و چند میلیونی مخاطبان استادبانک، دیگر دغدغه‌ای برای جذب شاگرد ندارند. خدمات آموزشی مختلف استادبانک به ‌سادگی در دسترس دانش‌آموز، والدین و معلمین است. شما با دانلود و نصب اپلیکیشن استادبانک به همه‌‌ی خدمات آموزشی این سامانه دسترسی خواهید داشت.

اگر به‌دنبال معلم خصوصی باکیفیت برای فرزند خود می‌گردید یا فکر می‌کنید، معلم خوبی هستید و توانایی تدریس خصوصی را دارید، به سایت استادبانک به نشانی www.ostadbank.com مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره‌    ۰۲۱۹۱۰۰۵۳۴۳ تماس بگیرید. همکاران ما در بخش پشتیبانی آماده‌ پاسخگویی به همه‌ سوالات شما هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.