define والکس، بهترین و معتبرترین صرافی ایرانی |هفته‌نامه شنبه
محتوای برند انتخاب سردبیر

چرا صرافی والکس، جایگزین مناسبی برای صرافی‌های خارجی‌ست؟

والکس، معتبرترین صرافی ایرانی

صرافی خارجی یا ایرانی؟ این سؤال و چالش بسیاری از افرادی‌ست که به تازگی قدم به دنیای کریپتوکارنسی گذاشته‌اند. با وجود تحریم‌ها و محدودیت‌های موجود، دسترسی کاربران از ایران به صرافی‌های خارجی سخت‌تر شده‌است. در این میان یک انتخاب مناسب‌تر  صرافی والکس است. البته محدودیت دسترسی به صرافی‌های خارجی تنها دلیل مناسب بودن صرافی والکس به عنوان جایگزینی برای صرافی‌های خارجی نیست؛ در ادامه به برخی از این دلایل اشاره خواهیم کرد.

شناخت دقیق از نیازهای کاربر ایرانی

اگرچه بازار رمزارزها فراتر از مرزها و ساعت‌ها مشغول به فعالیت است و قوانین و ساختارهای آن برای همه‌ی فعالانش یکسان است، اما مختصات بازار مبدا می‌تواند یکی از عوامل موثر بر معاملات افراد باشد. شناخت دقیق از نیازمندی‌های کاربران ایرانی، ارائه خدمات متناسب با آن، آموزش و ارتباط موثر از ویژگی‌هایی‌ست که باعث می‌شود یک صرافی ایرانی مثل والکس نه تنها جایگزین که حتی انتخاب بهتری نسبت به یک صرافی خارجی برای ایرانیان باشد.

فرایند احراز هویت آسان

برای فعالیت در صرافی بدون محدودیت، نیاز به تکمیل احراز هویت است، فرایندی که به یک صرافی کمک می‌کند تا امنیت کاربران را حفظ کند. انجام این روند در یک صرافی خارجی برای کاربران ایرانی سخت و حتی گاه غیرممکن است.

والکس نیز مثل هر صرافی معتبر دیگری این فرایند الزامی را انجام می‌دهد اما برای کاربران ایرانی این کار در این پلتفرم بسیار آسان است؛ والکس حتی نسبت به سایر رقیبان ایرانی نیز این روند را با امکان احراز هویت ویدئویی راحت‌تر  هم کرده‌است و در کمترین زمان کاربران می‌توانند با پشت سر گذاشتن این مرحله، بدون محدودیت با تمامی جهان معاملات خود را انجام دهند.

تبدیل راحت‌تر  سرمایه

مسیر فعالیت در بازارهای متنوع مرتبط به دنیای کریپتوکارنسی مثل NFT با داشتن برخی کوین‌ها و توکن‌ها شروع می‌شود. برای این کار نیز نیاز به یک تبدیل یک ارز فیات به رمزارز دارید. در صرافی‌ والکس به راحتی می‌توانید سرمایه‌ی تومانی خود را به تتر یا دیگر رمزارزها تبدیل کرده و به راحتی از آن برای فعالیت در بازارهای مختلف استفاده کنید. این یکی از ویژگی‌هایی است که این صرافی ایرانی را به گزینه‌ای بهتر بدل می‌کند.

خطر مسدود شدن برداشت در صرافی‌های خارجی

با توجه به قوانین جهانی و فشار قانون‌گذاران، بسیاری از صرافی‌های خارجی به طور مداوم محدودیت‌هایی را برای کاربران برخی کشورها ایجاد می‌کنند که کاربران ایرانی نیز از آن جمله‌اند. حتی ممکن است در برخی موارد برداشت از صرافی برای برخی از معامله‌گران مسدود شود. در چنین مواردی کاربران باید فرایندی دشوار را برای احراز هویت و رفع محدودیت سپری کنند.

انتخاب والکس با وجود تنوع بالای کوین‌ها و شبکه‌ها،انتخاب مناسبی‌ست تا بتوانید سبد سرمایه‌گذاری خود را گسترش داده و در صورت نیاز سرمایه یا سود خود را به یک کیف پول امن مستقل مثل تراست ولت انتقال و در فضاهای دیگر از آن استفاده کنید.

آنچه صرافی والکس را می‌تواند گزینه‌ا‌ی هم عرض با بهترین صرافی‌های دنیا کند، هم‌گام بودن این صرافی در ارائه‌ی نوآوری‌هایی مثل بات معامله‌گر  و دیگر ابزارهای به روز  و ایجاد بستری است که افراد بتوانند هم از مزیت‌های ایرانی بودن صرافی بهره‌مند شوند و هم بتوانند از به روزترین امکانات موجود در برترین صرافی‌های جهان استفاده کنند.

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.