محتوای برند

هدیه ویژه استارتاپ نوین هاب به مناسبت تولد سه سالگی

به مناسبت تولد نوین هاب هر اشتراکی که بخرید، 2 برابر خواهد شد

شبکه‌های اجتماعی فضای بسیار مناسبی برای گسترش کسب‌و‌کار در اختیار شما قرار می‌دهد. اگر به تازگی کسب‌و‌کار خود را شروع کرده‌اید، شبکه‌های اجتماعی امکانات بسیار خوبی برای تبلیغات و بیشتر دیده شدن به شما می‌دهند. به همین دلیل است که همواره توصیه می‌شود ازامکاناتی که شبکه‌های اجتماعی برای رشد، در اختیار شما می‌گذارند استفاده کنید. اما باید توجه داشته باشید که فعالیت در این فضا مستلزم رعایت یک سری موارد است. فرض را بر این می‌گذاریم که شما شبکه اجتماعی مرتبط با کسب‌وکار خود را پیدا کرده‌اید. بعد از آن نوبت به “چگونه فعالیت کردن” در این فضا می‌رسد که موارد متعددی را دربرمی‌گیرید. مدیریت شبکه‌های اجتماعی یکی از زیرمجموعه‌های “چگونه فعالیت کردن” در شبکه‌های اجتماعی است.

مدیریت شبکه‌های اجتماعی شامل موارد متعددی مثل تولید و انتشار محتوا، پاسخ‌دهی به کامنت‌ها و برقراری و حفظ تعامل با مخاطب و در نهایت آنالیز است. اگر قرار است به‌ صورت حرفه‌ای در شبکه‌های اجتماعی فعالیت داشته باشید یکی از راه‌هایی که پیش پای شما قرار دارد، استفاده از ابزارهای مدیریت شبکه‌های اجتماعی است. نوین هاب یکی از این ابزارهاست.

نوین هاب به مناسبت سومین سال آغاز فعالیت خود تصمیم گرفته برای قدردانی از همراهان خود طرح ویژه‌ای برای آن‌ها در نظر بگیرد. در این طرح ویژه شما می‌توانید اشتراک دو برابری دریافت کنید. اشتراک‌های نوین هاب 1 ماهه و 1 ساله هستند. اما شما این امکان را دارید که از تاریخ 3 تا 11 تیر با خرید هرکدام از این اشتراک‌ها، طرح 2 ماهه و2 ساله دریافت کنید.

خرید اشتراک نوین هاب + شارژ دو برابری هدیه

این فرصت بسیار خوبی برای کسانی است که قصد دارند شبکه‌های اجتماعی خود را به صورت حرفه‌ای مدیریت کنند. این امکان برای شما فراهم است که با استفاده از این ابزار محتوای خود را برای انتشار در شبکه‌های اجتماعی زمان‌بندی و مدیریت کنید. شما می‌توانید محتوا را از قبل آماده کرده و در داشبورد نوین هاب آپلود و زمانی که برای انتشار آن مدنظرتان است را از تقویم انتخاب کنید. این اطمینان به شما داده می‌شود که محتوای مدنظرتان درست در همان زمانی که تنظیم کرده‌اید منتشر خواهد شد. باید بدانید که انتشار به موقع محتوا در شبکه‌های اجتماعی علاوه بر اینکه شما را حرفه‌ای و منظم نشان می‌دهد، برایتان افزایش مخاطب هم به همراه خواهد داشت.

یکی دیگر از امکانات این ابزار مدیریت  و دانلود کامنت‌هاست. اگر فعالیت شما در شبکه‌های اجتماعی گسترده است و برای پاسخ‌دهی به کامنت‌های خود دچار مشکل شده‌اید این ابزار برای حرفه‌ای‌تر عمل کردن بسیار مناسب است. در حقیقت دیگر نیازی نیست برای پاسخ‌دهی به کامنت‌ها بین شبکه‌های اجتماعی در گردش باشید. حتما می‌دانید که به عنوان یک کسب‌وکار فعال در شبکه‌های اجتماعی، شما نباید هیچ کامنتی را بدون پاسخ بگذارید. همچنین امکان دریافت خروجی اکسل و دانلود کامنت‌ها برای شما فراهم است. می‌توانید از این خروجی برای ارائه گزارش عملکرد و برگزاری مسابقه‌های اینستاگرامی استفاده کنید.

یکی دیگر از امکاناتی که نوین هاب در اختیار شما می‌گذارد، آنالیز شبکه‌های اجتماعی است. به عنوان کسب‌و‌کاری که  فعالیت خود را در شبکه‌های اجتماعی شروع کرده باید استراتژی خود را مورد ارزیابی قرار دهید. شبکه‌های اجتماعی امکان آنالیز را برای شما فراهم کرده‌اند. اما امکاناتی که داشبورد نوین هاب به شما می‌دهد فراتر از آن‌ها است. یکی از بهترین ویژگی‌هایی که قسمت آنالیز نوین هاب به شما می‌دهد، پیدا کردن برترین هشتگ‌های مرتبط با کسب‌وکارتان است. می‌توانید از این هشتگ‌ها استفاده کرده و بازدید بیشتری دریافت کنید. یکی دیگر از ویژگی‌هایی که در مسیر کارتان به آن نیاز پیدا خواهید کرد، بهترین زمان برای انتشار محتوا است که با استفاده از داشبورد نوین هاب می توانید زمان مناسب را پیدا کنید و در همان ساعت که تعداد زیادی از مخاطبان شما آنلاین هستند، پست بگذارید. البته این را هم در نظر داشته باشید که برای آنالیز شبکه‌های اجتماعی معیارهای متفاوتی وجود دارد که باید آ‌ن‌ها را نیز بررسی کنید. مواردی مثل مشارکت دنبال‌کنندگان در صفحه شما، تعداد لایک و کامنت، نوع محتوایی که تا به حال منتشر کردید، برخی از ویژگی‌هایی که دنبال‌کنندگان شما دارند مثل جنسیت و موقعیت مکانی آن‌ها و بسیاری موارد دیگر که برای بررسی فعالیت‌تان به آن‌ها نیاز خواهید داشت.

توجه داشته باشید که فعالیت در شبکه‌های اجتماعی برای رشد کسب‌وکار مستلزم رعایت این اصول و موارد است. اگر قصد فعالیت حرفه‌ای در شبکه‌های اجتماعی را دارید می‌توانید از تاریخ 3 تا 11 تیر به وبسایت نوین هاب مراجعه کرده و از طرح جذاب تولد نوین هاب استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.