define مشاهده آخرین اخبار تخفیف‌ها و جوایز اسنپ در مجله اسنپ اکسپرس |هفته‌نامه شنبه
محتوای برند

ماهیت مجله اسنپ اکسپرس چیست؟

معرفی مجله اسنپ اکسپرس و بخش‌های مختلف آن

یک دایره المعارف جامع را در نظر بگیرید که هر اطلاعاتی را که بخواهید بتوانید از آن به دست بیاورید. ماهیت مجله اسنپ اکسپرس نیز به همین صورت است. یعنی شما در هر زمینه ای که اراده کنید، اطلاعاتی را در این مجله خواهید یافت. از آموزش آشپزی، رژیم غذایی و مد زیبایی گرفته تا اطلاعاتی در مورد فیلم و سریال و علم و تکنولوژی، همگی در اسنپ اکسپرس یافت می شود.

چه بخش هایی در مجله اسنپ اکسپرس وجود دارد؟

سبک زندگی

در این بخش از مجله می توانید اطلاعاتی در چهار دسته زیر را کسب کنید:

  1. آموزش آشپزی
  2. رژیم و تغذیه
  3. سلامت جسم و ذهن
  4. مد و زیبایی

به نوعی این بخش شما را به خانه داری قهار و مدلیستی چیره‌ دست تبدیل خواهد کرد، بدون اینکه حتی یک ریال هزینه کلاس آشپزی یا زیبایی بدهید.

بخش رسانه

این بخش از اسنپ اکسپرس از دو دسته پادکست و ویدیوکست تشکیل شده که شما در آن انواع ویدیو های آموزشی مانند آموزش آشپزی را می توانید مشاهده کنید. همچنین انواع کتاب های صوتی در بخش پادکست قابل استفاده است.

بخش‌های مختلف سایت مجله اسنپ اکسپرس

فرهنگ و هنر

بخش فرهنگ و هنر که دارای سه دسته تئاتر، فرهنگ بین الملل و فیلم و سریال است، برای دوستداران هنر هفتم مطمئناً جذاب خواهد بود. بهترین و جدید ترین فیلم و سریال های روز دنیا به همراه مقالاتی در مورد فرهنگ سایر کشورها در این بخش قابل مطالعه می باشد.

بخش علم و تکنولوژی در مجله اسنپ اکسپرس

اگر به تازه های تکنولوژی و آخرین دستاوردهای علمی در دنیا علاقه دارید و می خواهید اخبار آن را دنبال کنید، بخش علم تکنولوژی مجله اسنپ اکسپرس بهترین گزینه برای شما خواهد بود. در این بخش می توانید از دسته های زیر استفاده کنید و مقالات آن را مطالعه بفرمایید.

  1. تکنولوژی مواد غذایی
  2. دانستنی‌ها
  3. محیط زیست و زمین
  4. هوش مصنوعی و رباتیک

اتاق اخبار

در انتها شما می توانید آخرین اخبار در مورد تخفیف ها و جوایز اسنپ اکسپرس و مسابقات مختلف را در بخش اتاق اخبار دنبال کنید تا شاید شما یکی از برندگان خوش شانس این مجله سرگرمی باشید.

نظرات کاربران در مجله اسنپ اکسپرس

مشاهده نظرات کاربران مجله اسنپ اکسپرس

با توجه به تمام مواردی که در مورد این مجله جذاب و متنوع گفته شد، شاید بهترین بخش آن، قسمت نظرات کاربران باشد. در انتهای هر مقاله شما می توانید نقد و بررسی و نظرات کاربران در مورد آن موضوع را مشاهده کنید. به عنوان مثال اگر مقاله در مورد نوعی دسر است، امکان مشاهده نظرات سایرین در مورد آن مقاله برای شما امکان پذیر است و حتی اگر موردی در خصوص آن دسر، در مقاله گفته نشده باشد، می توانید آن را بیان کرده و نظر خود را ثبت کنید تا با نام شما در سایت درج شود. به نوعی شبکه اجتماعی کوچکی از همراهان اسنپ اکسپرس در این مجله به وجود آمده که به شما این امکان را می دهد تا در خصوص موضوعات متنوع و مورد علاقه خود، با سایر دوستداران آن، به بحث و گفتگو و تبادل نظر بپردازید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.