رویداد اسمارت ایکس در هاب رسانه ای اینوتکس ۲۰۲۱

می خواهیم داده های هوشمند به مشتری بدهیم

0

در روز پایانی نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۱، لقمان دروردی موسس استارتاپ اسمارت ایکس و لیلا خلوتی مدیر ارشد بخش زیرساخت با حضور در هاب رسانه ای درباره محصول خود توضیحاتی ارائه دادند که در ادامه می خوانم.
این شرکت فناوران پارس ارم در حوزه فناوری اطاعات فعالت می کند و در شروع یک شرکت مهندسی نرم افزار بود که محصولات خیلی زیادی در طول این سال ها تولید کردند و در صنعت ایکامرس فعالیت کردیم. پلتفرمی که امروز رونمایی می شود، ماحصل تمام زحماتی است که در این مدت کشیده شده و پارس ارم تصمیم دارد به یک هلدینگ تبدیل شود.
اسمارت ایکس یک پلتفرم تجارت هوشمند است که در این پلتفرم می توانید فروشگاه آنلاین راه اندازی کنیم. زمانی بود که کسب و کارها حضوری فعالیت می کردند اما تحولی اتفاق افتاد و کسب و کارها خیلی دیجیتال شدند و تحول دیجیتال همه جا معنا پیدا کرد.
تجارت دیجیتال همان تجارت هوشمند است و اسمارت ایکس با توجه به همین نیاز و آینده نگری پساکرونا، ما از یک سال پیش برنامه ریزی کردیم و تصمیم گرفتیم اسمارت ایکس را راه اندازی کنیم و هوشمندسازی کنیم. با این هدف ما اسمارت ایکس را راه انداری کردیم.
ما در پروژه ی اسمارت ایکس داده هایی به مشتریان می دهیم که بتوانند راحت تصمیم بگیرند و با رویکرد داده محوری می توان تصمیمات هوشمند گرفت. ما امکانات را در اسمارت ایکس قرار دادیم که مانند تصمیم یک مدیر هوشمندانه و دقیق باشند.
ما در پلتفرم اسمارت ایکس هوشمند سازی را توسط الگوریتم ها پیاده سازی کردیم و داده هایی را در اختیار مشتری قرار می دهیم تا بتوانند خوب تصمیم بگیرند.
ما در پروزه اسمارت ایکس سرورهای اختصاصی داریم و نرم افزار اختصاصی برای پلتفرم خودمان درست کردیم. همچنین از سرویس های ای دبیلو آمازون اسفاده می کنیم و امکان اینکه دچار خطا شوند بسیار محدود است و بسیار مقرون به صرفه است. ما می توانیم به صورت هوشمند از این سرویس بکار گیری کنیم.
ما بازارهای خارحی را مورد هدف قرار دادیم و پروزه اسمارت ایکس از کشورهای خارحی درخواست داشته اما محدودیت هایی داریم که در ایران نمی توانیم خیلی خوب پیشرفت کنیم و تیم تحقیق و توسعه ما تشخیص دادند که بازارهای خارجی برای ما بهتر است. در عصر حاضر باید همگام با فناوری بود با توجه به محدودیت های ایران و بلاک چین، ما بازارهای خارجی را انتخاب کردیم.
ما سه یا چهار روز آینده نشست اوراسیا را داریم و ما از طریق همکاری هایی که با بعضی شرکت ها داریم در نمایشگاه جیتکس دبی حضور خواهیم داشت.
ایده زوبین از بخش ساپورت شکل گرفت و قبلا نیاز بود تا بعضی کارها به صورت دستی انجام شود اما ما تصمیم گرفتیم این فعالیت ها را هوشمند کنیم، حالا مشکلاتی که برای کاربر ایجاد می شود به صورت اوتومات حل میشود و کاربر درگیر مشکلاتش نمی شود.
ما در زیرساخت ماژول های امنیت خوبی را پیاده کردیم که از داون شدن سرویس جلوگیری می کند و هدفمان این است که در سرویسمان محدودیتی وجود نداشته باشد و زیرساخت های ابری را هم وارد سرویسمان کنیم.
تا الان خیلی تمایل به سرمایه گذاری نداشتیم اما اگر شراکت خوبی باشد و به بازارهای خارج فکر کنند همگام شوند با فناوری های روز می تواند حرکت مفیدی باشد اما در طول ۴سال تمام کار ما با سرمایه شخصی بوده است.
بزرگترین مزیت رقابتی اسمارت ایکس همان طور از اسمش مشخص است هوشمندسازی است، تا علاوه بر اینکه کسب و کارتان دیجیتالی می شود، یک سری پیشنهادها از طریق هوش مصنوعی به مشتریان شما داده می شود.
اسمارت ایکس به دنبال تکمیل تیم خودش است و از کسانی که تمایل دارند به تیم اسمارت ایکس ملحق شوند رزومه خودشان را به ایمیل [email protected]ارسال کنند.
همچنین اسمارت ایکس اعلام کرد که تا آخر امروز میتوانید سرویس را به صورت رایگان از سایت www.smx.live به مدت یک سال درییافت کنید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.