اخبار استارتاپی

مصاحبه با خانم صادقی هم بنیانگذار شادزی و فرشید صفی نیا هم بنیانگذار و ریس هیات مدیره شادزی

ما دیدیم خدماتی که در صنعت ورزش و سلامت ارائه میشود کسانی که میخواهند از آن استفاده کنند خیلی از مواقع دچار سردرگمی هستند و ما هم برای اینکه به مشتریان راه درستی را نشان دهیم شادزی را شروع کردیم تا هم مربیان، مشتریان و ورزشکاران از خدمات ما استفاده کنند. شادزی کمک میکند تا از حالت جزیره ای خارج شوند و از امکانات پیشرفته ای را استفاده کنند.
مربی میتواند از طریق شادزی باشگاه را هم مدیریت کند و تمام کارها را از طریق پتلفرم شادزی انجام دهد. همچنین مربیانی که وقت کافی برای کارهای جانبی ندارند میتواند با این پلتفرم کارهایشان را مدیریت کنند.
این بازار خیلی بزرگ است و قطعا رقیب هم وجود دارد اما اکثر آنها دیتا بیس یا مجموعه دار هستند و یکپارچه نیستند، اما ما خوشبختانه تمام موارد و خدمات را پوشش دادیم.
حجم بازار خیلی بزرگ است و ما حدود ده میلیون مشتری می توانیم داشته باشیم، تارگت ما برای امسال بدست آوردن صد هزار مشتری است.
در حال حاضر ما ده هزار نصب اپ داشتیم و 4500 کاربر فعال در سایت، شادزی دوسال است که شروع به کار کرده و به خاطر مشکلات فنی ای داشتیم 7-8 ماه است که فعال هستیم.
ما دوست داریم با افرادی جذب سرمایه کنیم که از طریق اسمارت مانی باشد و خودمان را توسعه دهیم.
6-7 ماه قبل کرونا سایت ما آماده شد و بالا آمد، از این تهدید فرصت ساختیم و در همین زمان سعی کردیم تا خدماتمان را توسعه دهیم.
خیلی از باشگاه ها در پاندمی کرونا بسته شدند و جای تاسف است اما ورزش انلاین پروموت شد، منتهی مردم هنوز خیلی با این سبک از ورزش عادت نکردند و ورزش آنلاین را به رسمیت نمی شناسند.
شادزی کمک می کند تا مردم ورزش آنلاین را به رسمیت بشناسد و فرهنگ سازی کند. کرونا فرهنگ آنلاین را به وجود آورد و تلاش ما هم این است که به این فرهنگ تداوم بخشیم.
ما از طریق سوشال مدیا و وبلاگی که داریم تمام تلاش خود را می کنیم که فرهنگ سازی صورت بگیرد.
بازار خیلی بزرگ است و برای همه ما جا هست، حتی وجود رقیب به رشد ما کمک میکند و ما در تلاش هستیم که پس از تهران سریعا وارد استان های دیگر شویم و به آنها هم خدمات ارائه دهیم.
خوشبختانه تیم فنی ای که داخل مجموعه داریم میتوانیم همیشه پلتفرممان را توسعه دهیم. حوزه سلامت و ورزش خیلی جای کار دارد که در دنیا جزو ترندها است و ایران خیلی در این زمینه فعالیت نکرده است.
ما امیدوارم هرکسی که از پلتفرم ما استفاده میکند نظرشان را به ما بگویند تا ما بتوانیم خودمان را توسعه دهیم و پیشرفت کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.