مالی چی اپلیکیشنی برای برون سپاری خدمات مالی و مالیاتی

0

مالی چی به‌عنوان بزرگ‌ترین شرکت ارائه دهنده خدمات مالی در سطح کشور است که برترین کارشناسان مالی در حوزه‌های مختلفی مالیاتی، حسابداری، حسابرسی و … را در کنار یکدیگر جمع کرده است. ما در مالی چی به‌خوبی می‌دانیم که دامنه امور مالی که کسب و کارها با آن‌ها مواجه هستند، بسیار گسترده است. از طرفی می‌دانیم که، پیگیری این امور بخش قابل توجهی از توان کادر مدیریتی شرکت‌ها و سازمان‌ها را تلف می‌کند. در چنین شرایطی امکان ندارد که شرکت بتواند به اهداف مطلوب خود دست پیدا کند. مالی چی با هدف کاستن فشار از روی مدیران شرکت‌ها به منظور تمرکز روی اهداف اجرایی زیرمجموعه‌شان، فعالیت خود را آغاز کرده است. در ادامه می‌توانید با بخش‌هایی از خدمات مالی چی برای انجام برون سپاری خدمات مالی شرکتتان آشنا شوید.

مشاوره مالی در مالی چی

هر گونه تصمیم‌گیری در یک شرکت ممکن است بار مالی نهفته یا آشکار سنگینی را به دنبال داشته باشد که بی‌توجهی به آن‌ها عملا شرکت را به بن‌بست می‌رساند. در همین راستا برنامه‌ریزی‌ها در هر کسب و کاری نیاز به یک پیوست مالی دارد، تا تبعات مالی آن‌ها برای تصمیم‌گیران روشن باشد. در همین راستا خدمات مشاوره مالی آنلاین در صدر خدمات مالی چی قرار گرفته است.

مشاوران مالی در مالی چی در کنار مدیران شرکت‌ها حضور پیدا می‌کنند و به آن‌ها کمک می‌کنند که برنامه‌ریزی برای پیشرفت زیرمجموعه خود را مبتنی بر اصول مالی درست صورت دهند. در این شرایط است که برنامه ریزی صحیحی برای شرکت صورت می‌گیرد.

مشاوره و خدمات مالیاتی در مالی چی

فارغ از اینکه شما به‌عنوان یک فعال اقتصادی موافق یا مخالف مالیات باشید، قانون کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی که در کشور به فعالیت‌های اقتصادی مشغول هستند را مکلف به پرداخت مالیات کرده است. عدم پرداخت، تأخیر در پرداخت و ارائه اطلاعات ناقص به سازمان امور مالیاتی تبعاتی جدی را از نظر مالی و حقوقی برای مدیران کسب‌ و کار ها به دنبال دارد. شرکت‌ها باید تلاش کنند تا با ایجاد انضباط مالی، کار تهیه صورت‌های مالی خود را با دقت تمام انجام دهند. هرچه شفافیت و دقت صورت‌های مالی یک شرکت بالاتر باشد، کار تنظیم اظهارنامه مالیاتی به همان نسبت راحت‌تر می‌شود.

مدیران حرفه‌ای به جای نادیده گرفتن مالیات و بی‌توجهی به آن، کاملا دیدگاه تخصصی به این موضوع دارند. آن‌ها به خوبی می‌دانند که مسئول حفاظت از دارایی‌های زیرمجموعه خود هستند و به همین دلیل باید تمام تلاش خود را در این مسیر صرف کنند. از طرفی دیگر آیین‌نامه‌ها و قوانین مالیاتی از نظر مالی و حقوقی کاملا تخصصی هستند. به همین دلیل شرکت‌ها باید پیگیری امور مالیاتی خود را به افراد متخصص این حوزه بسپارند. این افراد با توجه به دانش و تجربه خود می‌توانند سهم جدی را در کاهش مالیات به خود اختصاص دهند.

همچنین پیگیری حقوقی مشکلات مالیاتی توسط مشاوران یا وکلای مالیاتی شانس شرکت‌ها را برای موفقیت در پرونده‌های مالیاتی به طرز مشهودی افزایش می‌دهد. مشاوره خدمات مالیاتی آنلاین بخش قابل توجهی از خدمات مالی چی را به خود اختصاص داده است. از تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیاتی تا پیگیری دعاوی حقوقی مالیاتی، کاملا توسط مشاوران و وکلای مالیاتی مالی چی پوشش داده می‌شود.

خدمات حسابداری مالی چی

فارغ از اینکه یک شرکت واحد تخصصی به نام حسابداری دارد یا خیر، مدیران شرکت‌ها باید توجه داشته باشند که حسابداری به عنوان یکی از مهم‌ترین بخش‌های مالی است. صحت و سلامت عملکرد کادر حسابداری شرکت‌ها تضمین‌کننده موفقیت آن‌ها است. جریان نقدینگی در یک شرکت باید کاملا زیر نظر حسابدار قرار داشته باشد. تنها در چنین شرایطی است که می‌توان امیدوار بود یک شرکت اسیر ناملایمات اقتصادی نمی‌شود.

تهیه و تنظیم صورت‌های مالی به‌عنوان اصلی‌ترین مأموریت حسابداران است. این صورت‌های مالی از چند جنبه اهمیت دارند:

  • پایه و اساس تکمیل اظهارنامه‌های مالیاتی هستند.
  • نشان‌دهنده وضعیت عملکرد بخش‌های مختلف یک شرکت است.
  • مدیران شرکت‌ها برای برنامه‌ریزی فعالیت‌ها در آینده از صورت‌های مالی کمک می‌گیرند.
  • سهامداران و ذی‌نفعان شرکت‌ها نسبت به سرمایه‌گذاری خود اشراف اطلاعاتی کسب می‌کنند.

خدمات حسابداری می‌تواند از طریق برون سپاری خدمات مالی در شرکت‌ها رسیدگی شود. این کار مزایای زیادی را از جمله کاهش اتلاف منابع، تسریع در اجرای فرآیندها، افزایش اطمینان از صحت عملکرد حسابداری، انعطاف‌پذیری بالاتر و مطابقت با جدید‌ترین قوانین و روش‌های حسابداری به همراه دارد. کارشناسان حسابداری مالی چی آماده همکاری با شرکت‌های مختلف در سراسر کشور هستند.

راه‌های ارتباطی با مالی چی

ما در مالی چی تلاش کرده‌ایم که خدمات خود را به راحت‌ترین، ارزان‌ترین و سریع‌ترین شکل ممکن در اختیار عموم فعالان اقتصادی در سطح کشور قرار دهیم. برای استفاده از خدمات مالی چی چند راه پیش روی شما قرار دارد که عبارت‌اند از:

۱. اپلیکیشن تلفن همراه مالی چی

اپلیکیشن موبایل مالی چی در اختیار شما قرار دارد و می‌توانید در آن سؤالات و نیازهای خود را در خصوص هر یک از خدمات مالی که در مالی چی ارائه می‌شود، با ما در میان بگذارید. همچنین در این اپلیکیشن می‌توانید با کارشناسان مالی چی در حوزه‌های مختلف آشنا شوید و به این ترتیب درخواست مشاوره خود را به آن‌ها ثبت کنید. مشاوره حسابداری آنلاین، مشاوره مالی آنلاین و … از جمله خدماتی است که با اپلیکیشن موبایل قابل دریافت هستند.

۲. وب اپلیکیشن مالی چی

وب اپلیکیشن مالی چی نیز برای آن دسته از افرادی که به هر دلیل تمایلی به استفاده از موبایل ندارند، راه‌اندازی شده است. در قالب این وب اپلیکیشن نیز تمام خدمات مالی چی به راحتی هرچه تمام‌تر قابل دریافت است.

۳. شماره تماس ۱۴۰۸

شماره تماس ۱۴۰۸ نیز از سوی مالی چی در اختیار شما عزیزان قرار دارد تا بتوانید با همکاران ما به‌صورت تلفنی ارتباط برقرار کنید. در این روش امکان تعیین زمان برای مشاوره تلفنی با کارشناسان مالی چی برای شما وجود دارد. همچنین در صورتی که نیاز به خدمات حضوری داشته باشید، می‌توانید با شماره‌گیری ۱۴۰۸ هماهنگی‌های لازم را برای حضور کارشناسان متخصص مالی چی در محل شرکت خود به عمل آورید.

پیچیدگی‌های مالی می‌تواند گره‌های کوری را در مسیر پیشرفت شرکت‌ها قرار دهد و آن‌ها را به بن‌بست برساند. مالی چی رسالت خود را در کاهش پیچیدگی‌های مالی در کسب‌وکارهای مختلف تعریف کرده است. فرقی نمی‌کند که در کدام نقطه از کشور حضور دارید یا در چه حد و اندازه‌ای به فعالیت اقتصادی می‌پردازید. مالی چی برای چالش‌های مالی پیش روی شما، راه‌حل برون سپاری خدمات مالی را پیشنهاد می‌کند.

ارسال دیدگاه
امتیاز بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.