کانون ایران نوین؛ پیشرو در صنعت تبلیغات!

0

دیگر چه کسی می‌تواند منکر حقیقت این روزهای کسب و کارها شود؟ امروزه حیات همه برندها، شرکت‌ها، سازمان‌ها و تولیدکننده‌ها به یک مفهوم واحد گره خورده است: «بازاریابی». در روزگار تکنولوژی، تنوع و سرعت، همه برای فروش محصول و خدمات خود نیاز به پیدا کردن بازاری مناسب، گسترده و قابل اتکا دارند. خواه صاحب کسب و کاری با شهرت و اعتبار باشند، خواه تازه‌واردی در دنیای تجارت. دلیل اصلی موفقیت یا شکست کسب‌وکار، موفقیت یا شکست در تلاش‌های بازاریابی است. بر اساس نظر دان و برَد‌استریت، ۴۸ درصد شکست‌ها در کسب‌وکار به کاهش یا عدم اثربخشی عملیات بازاریابی و فروش بستگی دارد.

پر بیراه نیست اگر بگوییم، امروز بهترین و مرغوب‌ترین کالاها نیز نیاز به بازاریابی دارند. مخاطبانِ برندهای شناخته شده، می‌توانند هر روز از دایره مشتریان آن برند، به واسطه دلایل ریز و درشت خارج شوند و به جرگه مشتریان رقیب بپیوندند. شناخت نسبت به محصولات  و خدمات، هر لحظه نیاز به «آپدیت» شدن دارد و روند جذب مشتری هرگز نباید متوقف شود. تبلیغات حرفه‌ای، بازاریابی اصولی و اصطلاحا مارکتینگ حساب شده و می‌تواند فروش خدمات یا کالای یک مجموعه را  تضمین کند. روزنامه دنیای اقتصاد در گزارشی نوشته است: ۲۹ درصد از مشتریان به هیچ برندی وفادار نمی‌مانند، مگر آنکه آن برند، برنامه وفاداری داشته باشد! از این جمله چنین بر می‌آید که برنامه‌های وفاداری، نوعی انگیزه برای مشتریان هستند تا خود را وابسته به یک برند بدانند. تبلیغات و بازاریابی حرفه‌ای، کارشناسی شده و اصولی می‌تواند یک برنامه وفادارانه برای شما تدوین کند.

خوب فکر کنید… سال‌های سال است که مصرف‌کنندگان، کالاها را با نام برندها صدا می‌کنند. نام برند «تاید» در ذهن خیلی‌ها جایگزین «پودر رخت‌شویی» شده است. می‌توان گفت مصرف‌کنندگان بیشتر از خرید کالا، برندها را می‌خرند و هوادار برندها هستند. اما برند شدن بدون یک ساز و کار تبلیغاتی درست چطور ممکن است؟

در چنین فضایی دو مسئله مهم برای صاحبان کسب و کار ضروری به نظر می‌رسد. یکی اینکه لازم است بر روی آگاهی از نام برند خود سرمایه‌گذاری کنند تا با شناخته شدن بیشتر، به فروش بالاتری دست یابند و دیگری اینکه در دنیای رسانه‌های اجتماعی، از برند خود محافظت کنند. ایران نوین در هر دو ساحت با دپارتمان‌های تخصصی خود کنار شما ایستاده‌است و راهکارهای منحصر به فرد را در اختیارتان می‌گذارد.

چرا باید سراغ برون سپاری تبلیغات برویم؟

تبلیغات با استراتژی بازاریابی آغاز می‌شود. مشتری شما کیست؟ برای چه چیزی ارزش قائل است؟ سود یا مزیت کلیدی محصول یا خدمت شما که در توان رقبا نیست، کدام است؟ چگونه می‌توانید مهم‌ترین دلیلی که مشتری باید از شما خرید کند را توضیح دهید؟‌ پاسخ به این سوال، یعنی پیشنهاد فروش منحصربه‌فرد شما، هسته همه فعالیت‌های تبلیغی و ترویجی است.

نمونه تیزر تبلیغاتی شرکت کانون ایران نوین _ هفته نامه شنبه

از سوی دیگر، مردم عمیقا به دیده‌هایشان متکی هستند. ۹۵ درصد تاثیر اولیه‌ای که شخص از کسب‌وکار، محصول یا خدمت شما می‌گیرد، بر اساس چیزی است که با چشمانش می‌بیند. سپس تقریبا در چهار ثانیه تصمیم می‌گیرد که‌ محصول یا خدمت‌ شما خوب، مطلوب، ارزشمند، به‌صرفه و بهتر از محصولات و خدمات رقبا است یا خیر. در سی ثانیه بعد، از «تایید جانب‌دارانه» استفاده می‌کند، یعنی تصمیمی را که در چهار ثانیه اول و بر اساس درک بصری گرفته، توجیه، استدلال و قطعی می‌کند.

برای بهبود بسته‌بندی هر یک از بخش‌های کسب‌وکارتان چه کارهایی می‌توان انجام داد؟ چگونه می‌توانید تاثیر بصری محصولات، خدمات، افراد یا کسب‌وکارتان را جذاب‌تر کنید؟‌ چگونه می‌توانید ظاهر بروشورها، مطالب چاپی و وب‌سایت خود را بهبود بخشید تا به سرعت و در نگاه اول مشتریان را تحت تاثیر قرار دهد؟

یک سازمان بزرگ که روزانه با دغدغه‌ها و چالش‌های مختلفی دست و پنجه نرم می‌کند یا یک سازمان کوچک که در شرایط نابه‌سامان اقتصادی امروز باید همه تمرکز خود را روی حفظ حیات کسب و کار خود بگذارد، هر دو برای تبلیغ درست محصولات خود نیاز به برون سپاری دارند. در واقع، در زمانه‌ای که همه چیز در حال رشد است، پشت صحنه‌ی سازمانیِ (بک آفیس) یک شرکت نیز گسترده‌ می‌شود. این گسترش ممکن است با مصرف منابع (انسانی و مالی) آغاز شود و به قیمت ناقص ماندن فعالیت‌های اصلی‌ای که موفقیت شرکت را تضمین می‌کنند، تمام شود.

برون سپاریِ چنین فعالیت‌هایی، و سپردن آن به تیم‌های متخصصی چون ایران نوین، این اجازه را به شما می‌دهد که بر روی فعالیت‌های اصلی شرکت تمرکزی دوباره داشته باشید، بدون اینکه کیفیت یا خدمات پشت صحنه‌ی سازمان را قربانی کرده باشید و همچنین هزینه‌های انسانی مستمر و بیهوده را کاهش می‌دهد. برون سپاری تبلیغات یکی از شایع‌ترین انواع برون‌سپاری‌هاست که می‌توانید آن را بدون دغدغه به آژانس‌های بزرگ مثل ایران نوین بسپارید و انرژی خود را صرف طراحی خلاقانه محصول خود کنید.

صفر تا صد کنار شما ایستاده‌ایم

کانون ایران نوین آژانس تبلیغاتی بزرگ ایران _ هفته نامه شنبه

رونق برون‌سپاری تبلیغات، فضای کار تازه‌ای در اکوسیستم کسب و کار کشور برای آژانس‌های تبلیغاتی ایجاد کرده است. ایران نوین یکی از بزرگترین آژانس‌های تبلیغاتی در کشور است؛ سازمانی تمام‌حرفه‌ای، تخصصی، دانش‌گر و اخلاق گرا که همواره خود را متعهد به موفقیت مشتریان می‌داند. برای بهبود روند تبلیغات، کنار مشتری ماندن در تمام مراحل کار، ضروری و غیر قابل انکار است. دانش، تجربه و توانایی‌های هنری و خلاقانه می‌تواند بازاریابی را منحصر به فرد کند و آن ‌ را به‌گونه‌ای هدفمند و مؤثر و در عالی‌ترین سطح و کیفیت پیش ببرد. تعبیه کردن ۱۷ دپارتمان در حوزه‌های مختلف، از دیجیتال مارکتینگ گرفته تا تولید تیزر تبلیغاتی، از طراحی دکوراسیون گرفته تا تدوین استراتژی، شاهد مثال این ادعا هستند که پشت همه آن‌ها یک تجربه ۳۰ ساله و ۷۰۰ نیروی متخصص قرار دارد.

کانون ایران نوین به عنوان بزرگترین آژانس تبلیغاتی ایران در سال‌های اخیر با وجود تحریم‌های بی‌سابقه، دشواری‌ها و تنگناهای اقتصادی، با فعالیت تخصصی و همه‌جانبه در عرصه تبلیغات به معرفی و شناسایی برندهای داخلی و اطلاع‌رسانی درباره تولید‌کنندگان ایرانی پرداخته است و بسیاری از برندهای داخلی توسط این آژانس به فعالان اقتصادی، صاحبان صنایع و تجارت و مردم شناسانده شده‌اند. فعالیت‌های بازاریابی و تبلیغاتی «آژانس تبلیغاتی کانون ایران نوین» که با استفاده از قوه خلاقه و نگاه هنری انجام می‌گیرد منجر به تقویت تولید و اقتصاد داخلی و به تبع آن صادرات کالای ایرانی می‌انجامد.

چرا کانون ایران نوین بهترین انتخاب شماست؟

همکاری برندهای معتبر با آژانس تبلیغاتی ایران نوین _ هفته نامه شنبه

مهم‌ نیست که محصولات یا خدمات شما از چه جنسی هستند، دپارتمان‌های مختلف ایران نوین، تنوع بی‌نظیری از شیوه‌های تبلیغات را در اختیار شما می‌گذارند. پوشش همه ابعاد تبلیغات، یکی از مهم‌ترین مزیت‌های کانون ایران نوین است که در تمامی این سال‌ها بارها و بارها امتحانش را در بازارهای مختلف پس داده است.

کارشناسان و متخصصان در کانون ایران نوین، به تبلیغات فراتر از یک تبلیغ نگاه می‌کنند. کانون تبلیغاتی تمام سرویس ایران نوین به‌عنوان بنیان‌گذار نوع جدیدی از خدمت‌رسانی در زمینه مشاوره بازاریابی و همچنین تولیدکننده محتوای استاندارد، پیام شما را به درستی به جامعه هدفتان منتقل می‌کند.

موفقیت یک برند هم به استراتژی نیاز دارد هم تاکتیک. با آگاهی از نیازهای مشتری، دپارتمان استراتژی کانون ایران‌نوین، به گردآوری و تجزیه و تحلیل داده‌های موجود می‌پردازد و تلاش می‌کند از این داده‌ها بهترین و بیشترین بهره را برای برنامه‌ریزی‌های استراتژیک ببرد. این کار با بررسی دقیق نیازهای مشتری، تحلیل جامعه بازار هدف محصول او و بومی‌سازی تجربه‌های موفق نمونه‌های مشابه خارجی در جهان، در کانون ایران نوین انجام می‌شود و در نهایت، متخصصان این کانون، بعد از سنجش محیط رقابتی محصول،  شناسایی و معرفی بازیگران مهم صنعت و توانمندی‌های آن‌ها،  شناسایی تکنولوژی‌های نوین در صنعت و … به  تدوین یک استراتژی تبلیغات در رسانه‌های دیجیتال نظیر شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت‌ها، طراحی هویت کلامی برند و طراحی استراتژی مناسب برای نقاط تماس مختلف برند در طول مسیر مشتری می‌رسند.

همچنین در دپارتمان اتاق فکر این مجموعه، فرایند خلاقانه کردن راهبردها، نقشه‌ها، طرح‌ها و روش‌ها در جریان است. همکاران اتاق فکر همه تلاش خود را به کار می‌بندند تا ارتباطی جذاب، مؤثر، ماندگار و خاطره‌انگیز میان برند و مخاطبان آن شکل گرفته و توسعه پیدا کند.

سخن آخر

فراموش نکنید، هر چقدر بتوان خلاقانه‌تر یک استراتژی را در قالب کمپین‌ها و فرایندهای‌های تبلیغاتی ارائه کرد، دوام و ماندگاری آن در ذهن‌ها و خاطره‌ها بیشتر خواهد بود. چندان که گاه، مفهومی برآمده از خلاقیت،کارکردی مشابه ضرب‌المثل پیدا می‌کند و سالیان سال درگفتارها و تعامل‌های روزمره مردم، فیلم‌ها، کتاب ها، فضای مجازی، شبکه‌های اجتماعی، نشریه‌ها و … به حیات خود ادامه می‌دهد. یک ایده خلاقانه برای تبلیغ محصولات یا خدمات شما می‌تواند تبدیل به امضای‌تان شود و سبک زندگی بسیاری از افراد را تغییر دهد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.