محتوای برند انتخاب سردبیر

۴/۷ روز؛ میانگین سرعت دریافت وام از لندو

سامانه وام آنلاین لندو

به گزارش روابط‌عمومی سامانه لندو، بعد از گذشت ۲ ماه از رونمایی طرح جدید اعطای وام کاملا آنلاین در این شرکت، میانگین سرعت دریافت وام از لحظه ثبت درخواست تا دریافت، در تیرماه ۱۴۰۱ به ۴/۷ روز رسیده است.

این شرکت پیش از این توانسته بود با استفاده از ۲ مفهوم حقوقی جدید یعنی «سفته الکترونیکی» و «امضای الکترونیکی» تمام مراحل وام‌دهی را آنلاین کند.

آنلاین شدن روند وام‌دهی که برای اولین بار در ایران اجرایی شد؛ این طرح مزایایی مهمی در پی داشته است که از جمله آن‌ها می‌توان به «راحت‌تر شدن مراحل ثبت درخواست برای کاربر»، «صفر شدن میزان مصرف کاغذ و کمک به محیط‌زیست» و «کاهش ترددهای غیرضروری برای خرید و امضای سفته» اشاره کرد.

هم‌اکنون با گذشت حدود دو ماه از اجرایی‌شدن وام تماما آنلاین لندو،‌ مشخص شد که سرعت بالا در دریافت وام نیز یکی از ویژگی‌های قابل توجه دیگر به حساب می‌آید. تحلیل‌های صورت گرفته نشان می‌دهد کسانی که در تیرماه ۱۴۰۱ ثبت‌نام موفقیت‌آمیز داشتند، به طور میانگین طی ۴/۷ روز وام خود را دریافت کردند؛ این موضوع در نوع خود رکورد قابل توجهی به حساب می‌آید.

هر چند تعداد زیادی از مشتریان، در عرض ۳ روز وام خود را دریافت کردند، ولی ابزارهایی مثل سفته و امضای الکترونیکی برای برخی تازگی دارد و برای همین استفاده از آن‌ها ممکن است زمان‌بر باشد. با آموزش همگانی بیشتر و با توجه به زیرساخت‌های موجود این امکان وجود دارد که میانگین سرعت دریافت وام به ۳ روز هم برسد.

همچنین سامانه لندو تنها شرکت فعال در حوزه ارائه وام بانکی برای خرید اقساطی است که سال‌هاست وام‌های خود را تنها با پشتوانه سفته ارائه می‌دهد و از کاربران چک دریافت نمی‌کند. با این شرایط لازم نیست تا کاربران درگیر روند طافت‌فرسا و گاهی غیرممکن دریافت دسته‌چک از بانک و ارائه آن به شرکت وام‌دهنده شوند.

با توجه به شرایط اقتصادی و نوسانات قیمتی، سرعت ارائه وام از اهمیت بالایی برخوردار است که سامانه لندو با آگاهی از این موضوع سعی دارد رکورد خود را بهبود ببخشد و به میانگین ۳ روز برساند. با توجه به زیرساخت‌های خوب این برند در ارائه وام، دستیابی به این رکورد در آینده نزدیک ممکن خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.